G-5

Sağlık ve güzellik anlayışına her geçen gün yaşanan teknolojik gelişmeler katkıda bulunmaya devam ediyor. Günümüzde özellikle kilo ve selülit gibi problemlerle karşı karşıya olan kişiler, bu gelişmeler sonucunda istedikleri sağlıklı ve estetik bir görünüme doğal ve basit yollardan kavuşabiliyor. Vücuttaki yağ kütlelerini yakarak selülit oluşumlarını ortadan kaldırmasıyla bilinen G5 masajı da herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmadan bu soruna çözüm sunuyor.

Bölgesel Zayıflama
G5 Masajı

G5 Masajı Nedir?

Zinde bir vücudun yolu elbette sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizden geçmektedir. Bunun dışında estetik görünüme de özen gösteren kişiler için son dönemlerde oldukça basit ve kısa süreli uygulamalar ile yaşamış oldukları sorunlara çözüm bulunuyor. Peki, bu anlamda olumlu etkisiyle tercih edilen G5 Masajı nedir? Vücuttaki yağ kütlelerini yakarak, oluşmuş olan selülitleri gideren ve vücuda fit bir görünüm kazandıran bu uygulama, aynı isimdeki aletle yapılır. Masaj öncesinde masaj yağı belirlenen bölgeye uygulanır. Farklı cilt tiplerine uygun çeşitli başlıklarla kullanılan G5 Masajı aleti, titreşimli yapısıyla istenilen bölgede doğru kuvvet uygulandığında oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

G5 Masajı ile Zayıflamak Mümkün Mü?

 

Selülitlerin giderilmesine oldukça büyük bir fayda sağlayan ve kısa sürede gözle görülür olumlu sonuçlar aldıran G-5 Masajı, kilo verme ve bölgesel incelmeyi de mümkün kılıyor. Yapılan işlem sırasında vücuttaki yağ kütlelerinin sıkıştırılarak ortadan kaldırılmasıyla vücuda daha fit bir görünüm kazandırır. Titreşimli hareketlerle birlikte metabolizma hızlandırılıp ve kan dolaşımı sağlandığından, kilo verme ve bölgesel incelmede etkilidir. Kişinin hayatında uygulamış olduğu doğru beslenme ve egzersiz programıyla birlikte bu işlemin uygulanması ise kişinin bölgesel incelme, kilo verme hedefine de önemli bir ölçüde destek sağlamaktadır.

Bölgesel Zayıflama
G5 Masajı Uygulaması

G5 Bölgesel İncelme

Selülit oluşumu kişiden kişiye göre değişebilen bir durumdur. Aynı şekilde fazla kilolar da her kişide farklı bölgelerde olabilir. Bundan dolayı da günümüzde belki de en fazla çözümü aranılan durumlardan biri bölgesel incelmedir. Kimi kişilerde hamilelik sonrasında vücudunda oluşan bölgesel yağlanma, kimilerinde de hastalığa veya yanlış beslenmeye bağlı oluşan fazla kilolar hem sağlık açısından hem de görünüm açısında rahatsızlık verebiliyor. G-5 masajı bölgesel zayıflama sorununa çözüm olarak da en çok tercih edilen ağrısız, cerrahi işlem gerektirmeyen bir uygulamadır.

G5 Masajı Fiyatları

 

Selülit masajı veya bölgesel zayıflama gibi isteklerden dolayı yaptırılan G-5 masajında fiyatlar, kişiye göre değişebilmektedir. G5 Masaj seansı en fazla 10 olarak belirlenmiştir. Ancak kişinin ihtiyaç duyduğu seans sayısı farklılıklar gösterebileceği için fiyatta da değişiklikler olmaktadır. Sizin için doğru yöntem ve seansı belirlemek için Nouvelle Vie Güzellik Merkezi’ni ziyaret ederek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

G5 Masajı Faydaları Neler?

Genel olarak selülit giderici ve bölgesel zayıflamaya yardımcı olmasıyla bilinen G5 masajının faydaları olarak sadece bunları gösteremeyiz. Titreşimli hareketlerle birlikte vücuttaki yağ kütlelerini ortadan kaldıran G-5 Masajı, kan dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırır. Bundan dolayı da cildin daha sıkı bir görünümde olmasına yardımcı olur, cilt esnekliği sağlar, vücutta biriken ödem ve toksinlerin atılmasına yardımcı olur, yaşa bağlı olarak oluşan çizgileri azaltır, yorgunluk sebebiyle oluşan kas ağrılarına iyi gelir. Ayrıca bu işlem, elle yapılan masajlara göre çok daha az efor sarf ettirerek daha iyi sonuçlar aldırır. G5 Masajı, bazı durumlar dışında herkese uygulanabilir. Hamile ve yeni doğum yapanlara, diyabet, epilepsi, kanser hastalarına, 18 yaş altındakilere, regl dönemi ile emzirmenin ilk 6 ayında olan kişilere yapılmaz.

G5 Masajında Nouvelle Vie Farkı

Hijyen ve kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, G5 masajında da farkını değerli konukları için ortaya çıkarmayı hedefliyor. Alanında uzman, profesyonel ekibiyle birlikte sorunlara en doğru çözümü sunan Nouvelle Vie, selülit ve bölgesel incelme sorunları yaşayanları merkezlerinde misafir etmeyi bekliyor. Siz de en doğru bilgiyi ve hizmeti alabilmek için Nouvelle Vie Güzellik Merkezi’ni ziyaret ederek, kısa sürede hedeflediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Menü