G-5 MASAJI NEDİR? G-5 Masajı Kaç Seansta Etki Gösterir? G-5 Masajı Bacak Bölgesini İnceltir Mi? G-5 Masajı Acıtıyor Mu?

G5 Selülit Masajı Nedir?
G5 selülit masajı, özel bir ritmik masaj cihazı kullanılarak gerçekleştirilir. Hızlı titreşimlerle gerginlik sağlayan cihaz selülit tedavisinde oldukça etkilidir. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılır. G5 masajı kan akışını hızlandırdığı için spazm tedavilerinde de kullanılabilir. G5 masajı vücut özelliklerine bağlı olarak 20-25 dakika sürer ve 10-15 seanstan oluşur. G5 masajı, en etkili sonucu veren üst bacak, kalça, popo ve kol bölgeleri daha çok tercih edilmektedir.

G5 İşlemi Kaç Seansta Etki Gösterir?
G5 işleminin etkili seans başarıları için en az 10, en fazla 15 seansın düzenli olarak devam ettirilmesi elzemdir. G5 işleminin gözle görülür etkisi, yaklaşık 10 seansla gözlemlenebilir duruma gelmektedir.

G5 İşlemi Bacak Bölgesini İnceltir mi?
Selülit tedavisinde olduğu kadar bölgesel zayıflama konusunda da G5 masajı aletinin faydaları görülmektedir. Uygulama sonrasında bölgesel sıkılaşmaya yardımcı olan G5 masajı, selülit tedavisinde olduğu kadar bölgesel zayıflamada da son derece etkili bir yöntemdir. Aynı zamanda ödem şikâyeti olan kişilerde ödem atma veya spazm tedavilerinde de uzmanlar tarafından G5 masajı ile iyileşme sağlandığı ifade edilmektedir. G5 masajı bacak, kol, göbek, basen gibi bölgelerde de önemli etkiler sağlamaktadır.

G5 Masajı Acıtıyor Mu?
Genel olarak zararsız bir selülit tedavisi olarak görülen G5 masajının yüksek oranda acı hissi olmamakla birlikte ciltte hasar bırakmayan bir işlemdir.

İzmit Güzellik Merkezi
Sakarya Güzellik Merkezi
Sakarya Lazer Epilasyon
Kocaeli Cilt Bakımı
Kocaeli Güzellik Merkezi

[ g5 masajı ] [ kocaeli g5 masajı ] [ sakarya g5 masajı] [ izmit g5 masajı] [ kirpik lifting ] [ kocaeli kirpik lifting ] [ sakarya kirpik lifting ] [ izmit kirpik lifting ] [ bölgesel incelme ] [ kocaeli bölgesel incelme ] [ sakarya bölgesel incelme ] [ izmit bölgesel incelme ] [ kocaeli cilt bakımı ] [ sakarya cilt bakımı ] [ izmit cilt bakımı ] [ kocaeli güzellik merkezi ] [ sakarya güzellik merkezi ] [ izmit güzellik merkezi ] [ kocaeli lazer epilasyon ] [ izmit lazer epilasyon ] [ sakarya lazer epilasyon ]
Menü