Eskişehir Lazer Epilasyon

Daima bakımlı ve kusursuz bir görünüm arayan kadınların en büyük derdi hiç kuşkusuz istenmeyen tüyler olmaktadır. Acılı ve ağrılı tüy alma işlemlerinden kurtulmak, istenmeyen tüylerle sonsuza kadar vedalaşmak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek işlem, lazer epilasyon uygulamalarıdır. Eskişehir Lazer Epilasyon hizmetinde Nouvelle Vie, kendinizi özel hissedeceğiniz bir hizmet sunmak için sizleri bekliyor.

Lazer ışınlarının tedavi amaçlı kullanılmaya başlaması ile lazer epilasyon uygulamaları gelişme göstermiş ve günümüzdeki halini almıştır. Kalıcı çözümler sunan lazer epilasyonda temel prensip kıl köklerinin tahrip edilmesi ile istenmeyen tüyleri ortadan kaldırmaktır. Kıl kökü tahribi sırasında cilt için herhangi bir sorun yaratmayan bu uygulamanın sağlık açısından kanıtlanmış hiçbir zararı yoktur.

Lazer Epilasyonun Sağladığı Kolaylıklar

Bilindiği üzere günlük hayat koşturmacasında daima bakımlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için günün önemli bir vaktini ayırmak gerekiyor. Ancak günlük koşturmaca arasında böyle bir vakit bulmakta zorlanan ya da acılı ve ağrılı işlemlerden kurtulmak isteyenler için Eskişehir lazer epilasyon uygulamaları her ihtiyaca cevap verecek niteliktedir. Acılı veya ağrılı yöntemler yerine tüyleri sadece üstten alan jilet vb. uygulamalar çok kısa süren bir kalıcılık sağladığından günümüzde sayısız kadın kalıcı bir çözüm arayışındadır. İstenmeyen tüylere kalıcı çözüm sağlayan Eskişehir lazer epilasyon uygulamalarında Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, en sık ziyaret edilen adreslerin başında gelir. Siz de lazer epilasyonun sağladığı kolaylıklardan yararlanmak, daima bakımlı ve kusursuz görünmek için hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

İstenmeyen tüy sorunu yaşanılan her bölgeye uygulanabilen Lazer Epilasyon, oldukça konforlu bir işlemdir. Uygun cihaz çeşitleri ve lazer epilasyon başlıkları ile vücudun her bölgesi için uygulanabildiği gibi kadın lazer epilasyon ya da erkek lazer epilasyon hizmetleri iler her kesime hitap edebilmektedir. Lazer Epilasyon bölgeleri arasında;
Koltuk Altı Lazer Uygulaması: Kadın ve erkeklerin en sık tercih ettiği bölgelerin arasında sayabileceğimiz koltuk altı lazer epilasyon bölgesi öncesinde koltuk altı kılları kısaltılmalı ve deodorant, parfüm gibi ürünlerden arındırılmalıdır.

Genital Bölge Lazer Epilasyon: Tüylerden arındırması en hassas olan bölgelerden biri kuşkusuz genital bölge olmaktadır. Kılları kökünden alan yöntemlerin oldukça acılı ve zahmetli olması sebebiyle genital bölge için lazer epilasyon uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Düşünüldüğünün aksine hiçbir zararı olmayan lazer epilasyon uygulaması, genital bölge başta olmak üzere birçok bölgede gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.
Bacak ve Kol Lazer Epilasyonu: Günlük hayatta sürekli ön planda olan noktalardan biri de kollar ve bacaklardır. Bu sebeple özellikle kadınlar için bu bölgelerin tüylerden arındırılmış olması önemlidir. Lazer uygulamasının kısa sürede etkili sonuç verdiği bacak ve kol epilasyonu için Eskişehir Lazer Epilasyonda en başarılı isim olan Nouvelle farkından yararlanabilirsiniz.
Yüz Lazer Epilasyon: Koyu renk kıl yapısına sahip kadınların bu özellikleri sebebiyle yüz bölgesindeki kılları sık sık alma ihtiyacı duyarlar. Özellikle tüylenme problemi yaşayan kişilerde yanak kısmında çıkan tüyler ve dudak üstü, çene gibi yüz bölgeleri için en kalıcı çözüm lazer epilasyon uygulamaları olmaktadır.
Sırt ve Göğüs Lazer Epilasyon: Özellikle bazı erkekler için istenmeyen tüylerin yoğun olarak görüldüğü bölgelerin başında sırt ve göğüs gelmektedir. Bu bölgelerde yer alan tüyler için azalma ve kalıcı çözüm arayanların tercihi ise tabiki lazer epilasyondur.
Sakal Üstü Lazer Epilasyon: Daima bakımlı bir görünüme sahip olmak isteyen erkeklerin, beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak uygulama sakal üstü lazer epilasyon olmaktadır. Yüz şeklinize ve sakal yapınıza göre doğru bir bölge belirlenerek geriye kalan istenmeyen kıllar için lazer uygulaması seansları başlatılır.

Eskişehir Lazer Epilasyon Fiyatları

Konforlu, acısız ve kalıcı şekilde tüylerinizden kurtulabilmenizi sağlayan lazer epilasyon uygulamaları, piyasada oldukça farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Bu noktada Eskişehir lazer epilasyon fiyatlarında Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, piyasaya göre en uygun fiyat skalası ile hizmet vermektedir. Her bütçeye hitap edebilen lazer epilasyon fiyatları, indirimler ve kampanyalar ile profesyonel hizmetten en iyi şekilde faydalanabilmeniz mümkün. Eskişehir lazer epilasyon fiyatlarında bölgesel ya da tüm vücut uygulamalarında fiyatlar değişebilmekle birlikte, tüm vücut lazer epilasyon, bölgesel lazer epilasyon uygulamalarına göre daha avantajlı fiyatlara karşılık gelmektedir.

En İyi Lazer Epilasyon Sonucu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lazer epilasyonun başarı sonucunu değiştiren birçok unsur söz konusudur. Bu sebeple en iyi lazer epilasyon sonucuna ulaşmak için dikkat edilmesi gerekenleri göz önünde bulundurmalısınız. Peki lazer epilasyonda mutlaka bilinmesi gereken noktalar nelerdir?

  • Öncelikle ten rengi, kıl rengi ve kıl yapısı lazer sonuçlarını etkileyen konuların başında gelir. Cilt ve kıl tipinize uygun lazer cihazı seçimi, en verimli sonucu alabilmeniz adına oldukça önemlidir.
  • Lazer uygulama dönemini sonbahar ya da kış mevsimine denk getirmeniz, güneşin olası zararlarından cildinizi korumanızı sağlar.
  • Lazer epilasyon öncesi kıllarınızın boyunu kısaltmanız önemlidir. Uygulamadan önce tüylerinizi kısaltarak uygulamanın verimini artırırken aynı zamanda ısıdan oluşabilecek cilt yanıklarının önüne geçebilirsiniz.
  • Uzman kişiler tarafından sizin için belirlenen seans aralıkları ve seans sayısına dikkat etmeli, gerekli durumlarda kontrol seanslarına gelmelisiniz.
  • Lazer epilasyon uygulaması döneminde cildiniz için olası yan etki yapacak farklı ürün ve ilaç kullanımından kaçınmalısınız.

Eskişehir Lazer Epilasyonda Nouvelle Vie Farkı

Özellikle günümüzde, lazer epilasyon işleminin kolaylığından ve avantajlarından yararlanmak isteyenlerin sayısı giderek artmaktadır. Eskişehir’de lazer epilasyon hizmeti almak isteyenler için en güvenilir ve profesyonel hizmeti sunan Nouvelle Vie, ziyaret edilen ilk adres olmaya devam ediyor. Tecrübeli, güleryüzlü, uzman ekibi size sürecin başından sonuna kadar yardımcı olmakta, ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım ve tedavilerde en iyi hizmeti sağlamaktadır. Kalite ve güveni, temel prensibi haline getiren Nouvelle Vie, lazer epilasyon başta olmak üzere kadın ve erkeklerin aradığı tüm hizmetleri tek adreste bulabilmesini sağlıyor.

Menü