Buz Lazer

Adından da anlaşılacağı üzere buz lazer uygulaması soğutucu başlığı sayesinde sıcaklık ve yanma hissi yaratmadan lazer epilasyon hizmeti sunar. İstenmeyen tüylerde kalıcı çözüm sunan lazer epilasyon yöntemlerinden biri olmakla birlikte diğer yöntemlerden ayrılan birçok özelliği bulunmaktadır. Kadın lazer epilasyon ya da erkek lazer epilasyonda en sık tercih edilen bu uygulama, özellikle acı eşiği düşük kişilerin konforlu bir lazer epilasyon uygulaması almasını sağlar. Cilt yüzeyinde yarattığı serinlik sayesinde istenmeyen tüylerinizden kurtulurken aynı zamanda masaj hissinde bir işlemden yararlanabilmeniz mümkün.

Acısız Buz Lazer Uygulaması

Lazer epilasyon işlemleri, tüyleri kökünden alan diğer tüm klasik yöntemlere nazaran daha konforlu, acısız ve ağrısızdır. Yine de lazer atışı yapılırken ortaya çıkan enerji, acı eşiği düşük kişilerde yanma hissi uyandırabilmekte. Bu sebeple geliştirilen acısız buz lazer uygulaması ile kişiler daha konforlu bir hizmetten yararlanabilmektedir. Ortalama 6 seansta gözle görülür etkili sonuçlar alabileceğiniz gibi tamamen kalıcı çözüm için en ideal seans sayısı uygulama yapılan bölgelere, kıl tipi ve kıl yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmekte. Kanıtlanmış herhangi bir zararı olmayan acısız lazer uygulaması için Nouvelle Vie Güzellik Merkezini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Buz Lazer Uygulama Bölgeleri

Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler kadınların en büyük derdi olmuş durumda. İstenmeyen tüyler için kalıcı çözüm sağlayan lazer epilasyon uygulaması ise son dönemlerde hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettiği yöntemlerin başında gelmekte. Hem kadın hem erkeklerde olduğu gibi tüm vücutta ya da vücudun belli bölgelerinde olmak üzere geniş kullanım imkanı bulunur. Buz lazer uygulama bölgeleri arasında;

  • Alt bacak-üst bacak
  • Kollar
  • Sırt-Göğüs
  • Bikini bölgesi
  • Genital Bölge
  • Karın-göbek
  • Koltuk altı
  • Yüz bölgesi

sayılmaktadır. Geniş kullanım alanı seçenekleri ile buz lazer uygulaması, son dönemin trend lazer uygulamalarının başında gelmektedir.

Buz Lazer Uygulamasının Avantajları

Lazer uygulamaları, geçmişten günümüze her ihtiyaca cevap verecek şekilde yenilenmiş, çeşitlenmiştir. Bu çeşitlerden biri olan buz lazer uygulaması, kendine özel bazı avantajları ile diğerlerinden ayrılır. Buz lazer uygulamasının avantajları arasında;
Soğutucu başlıkları sayesinde hissedilen sıcaklığı en aza indirir.
Daha soğuk hissiyatla birlikte acı ve ağrı duyma ihtimali düşer.
Hızlı, pratik ve kolay uygulanabilen bir yöntemdir.
Yoğun ve gür kıl yapılarının bulunduğu bölgelerde acısız etkiye sahip olması sebebiyle erkekler tarafından en sık tercih edilen uygulamadır.
İnce tüylerde dahi en etkili çözümü sunmaktadır.
Yaz mevsiminde dahi kullanım imkanı bulunmaktadır.
Hassas ciltlerde rahatça tercih edilebilecek bir lazer epilasyon yöntemidir.

Hangi Cilt ve Kıl Tipinde Buz Lazer Uygulanır?

Son dönemlerin en çok tercih edilen uygulamalarından olan buz lazer epilasyon uygulaması, her cilt ve kıl tipinde uygulanabilecek avantaja sahiptir. Özellikle ince ve açık renkli tüylerde sahip olduğu yüksek etkisi ile bilinmektedir. Açık renk ya da koyu renk tenlerde; yoğun, seyrek, koyu ya da açık renk kıl ve tüylerde lazer epilasyon yöntemi tercih edilmektedir

Buz Lazer Epilasyonda Nouvelle Vie Farkı

Tüm güzellik uygulamalarında olduğu gibi lazer epilasyon uygulamalarında da Nouvelle Vie, farkını ortaya koymaya devam ediyor. Başta buz lazer uygulaması olmak üzere alexandrite lazer epilasyon ve diode lazer epilasyon uygulamaları ile sizlere hizmet vermektedir. Uzman ekibi, hijyenik koşulları ve son teknoloji cihazları ile memnun kalmanızı garanti eden bir hizmet sizleri bekliyor. Siz de tüm lazer uygulamaları ve daha fazlası için Nouvelle Vie Güzellik Merkezini ziyaret ederek kendinizi mutlu hissedecek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Menü