Alexandrite Sistem

Bir lazer epilasyon yöntemi olan Alexandrite Sistem, istenmeyen tüylerinizinden kurtulmanız için en etkili uygulamalardan biridir. Diğer lazer epilasyon yöntemleri arasında kendine özgü farklılıkları ve uygulaması olan Alexandrite Lazer Epilasyon için merkezimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Ciltte oluşabilecek çeşitli leke, yanma gibi etkileri minimum düzeye indiren bir uygulama olup başarılı sonuçlar sunan Alexandrite sistem için Nouvelle Vie, son teknoloji lazer cihazları ile sizlere hizmet vermektedir. Siz de cilt ve kıl tipinize en uygun yöntemi belirlemek için güzellik merkezimizi ziyaret ederek uzman arkadaşlarımızdan bilgi alabilir ve istenmeyen tüy probleminize kalıcı çözüm bulabilirsiniz.

Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir?

Son dönemlerin sıklıkla tercih edilen uygulaması Alexandrite lazer epilasyon olmaktadır. Peki alexandrite lazer epilasyon nedir? Öncelikle bu uygulama, bir lazer epilasyon işlemidir. Kıl köklerinin tahrip edilmesi sonucu tüylerin tekrar çıkmasını engeller. Alexandrite lazer epilasyonu diğerlerinden ayıran fark ise, uygulama farklılıkları ve uygulandındığı cilt, kıl tipi olmaktadır. Her cilt ve kıl tipinin farklı olması sonucu en etkili çözüm için geliştirilen farklı cihazlardan biridir.

Konforlu, acısız ve ağrısız bir yöntem olan bu uygulamanın herhangi bir zararı yoktur. 14 yaş ve üzeri tüm kadın ve erkekler için uygulanması mümkündür. İstenmeyen tüy problemi yaşadığını her bölge için tercih edebildiğiniz gibi tüm vücut lazer epilasyon uygulaması da gerçekleştirilmektedir. Kanıtlanmış herhangi bir zararı olmasa da uygulama öncesi doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Uygulaması

Zahmetsiz bir uygulama olan Alexandrite lazer epilasyon uygulaması, profesyonel şekilde uygulandığı takdirde yüksek oranda kalıcı çözüm sağlar. 755 nm dalga boyuna sahip bir cihaz olan bu yöntem ile tekrarlayan lazer atışları yapılır. Kıl köklerini tahrip eden bu uygulama ile yeni uzamakta olan kıl köklerinde, kıl oluşumu durdurulur. Elbette etkili ve kalıcı çözüm için belli seans aralıklarında uygulamanın yapılması gerekmektedir.

Seans aralıkları kıl yapısına göre değişmekle birlikte ortalama 6 seans, verimli sonuç alınması için yeterli bir sayıdır. Elbette seans aralıklarında kontrol seansı uygulaması tercih edilebilir. Seans aralıkları 1-2 ay olmakla birlikte seans aralıklarının ortalama 15-20. günlerinde kontrol seansları gerekebilmekte. Profesyonel cihazlarla düzenli şekilde uygulanan bu yöntem ile istenmeyen tüylerinize sonsuza kadar veda edebilirsiniz.

Alexandrite Sistem Hangi Kıl ve Cilt Tipinde Uygundur?

Cilt ve kıl tiplerine göre çeşitlenen lazer epilasyon cihazları arasında alexandrite sistem öne çıkmaktadır. Başarılı sonuçlar sağladığı cilt ve kıl tipleri sebebiyle son dönemlerde sıklıkla tercih edilmekte. Peki alexandrite sistem hangi kıl ve cilt tipi için uygundur? Genellikle açık renk ten ve siyah yani koyu renk kıl tiplerinde bu cihaz tercih edilmektedir. Açık renk kıl ve tüy yapılarında etkisi bulunmayan bu cihaz, açık tenli ve koyu renk kıl yapısına sahip kadın ve erkeklerde kullanılmaktadır. Yüksek oranda başarı sunan bu cihaz özellikle erkeklerin yüz bölgeleri ve ense, göğüs bölgeleri için sıklıkla tercih ettiğini söyleyebiliriz. Yine de en uygun cihaz seçimi için Nouvelle Vie’nin uzman ekibi sizlere yardımcı olacaktır.

Nouvelle Vie Farkıyla Alexandrite Lazer Epilasyon

Alanında en iyi hizmeti sunan Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, son teknoloji Alexandrite lazer epilasyon cihazı ile sizlere konforlu bir bakım sunmaktadır. İstenmeyen tüy problemlerinizden sorunsuzca kurtulmanızı sağlayan bu uygulama, geniş alanlara kısa sürede uygulanabilme avantajı sunar. Bunun yanı sıra uygulama esnasında cihazın cildinize değmemesi, hijyen açısından önemli bir artıdır ve herhangi bir enfeksiyon riski oluşturmaz. Birçok avantajı ile günümüzde en çok tercih edilen bu uygulama için Nouvelle Vie farkından yararlanabilir, bütçenize uygun fiyatlarla profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Menü