Selülit Giderme

Selülit oluşumu günümüzde sadece kadınları değil her yaştan kesimi etkileyen bir sorun haline geldi. Oluşum nedenleri arasında birçok faktörü sayabiliriz. Ancak günümüzde gelişen tedavi yöntemleri ile birlikte selülit artık bir sorun olmaktan çıktı. Oluşum nedenlerine dikkat edilmesinin yanı sıra doğru tedavi yöntemi ise selülitin ortadan kaldırılmasında büyük rol oynuyor. Nouvelle Vie Güzellik Merkezi de gelişen tedavi yöntemleri, selülit giderme uygulamaları ve müşteri memnuniyeti odaklı başarılı işlemleriyle sizleri bekliyor.

Selülit Nedir?

Tıp dilinde metabolik bir bozukluğu ifade eden selülit, vücudun en çok bacak ve karın bölgesinde görülüyor. Tanı noktasında ise yaygın kullanılan tabirlerden biri olan portakal kabuğu görüntüsü ile kendini belli ediyor. Vücutta çeşitli nedenlerden dolayı biriken yağ dokusu, cilt katmanında birikerek çukur ve çıkıntılı bir görüntü oluşturarak selülite neden olmaktadır.

Selülit Neyden Dolayı Olur?

Oluşum nedenleri arasında en önemli etmenlerden biri genetik faktördü. Eğer aile geçmişinde bu rahatsızlığı yaşayan varsa bunun aktarılması da daha kolay oluyordu. Ancak bu faktör dışında günümüzde artan hareketsiz yaşam, sigara kullanımı, yanlış beslenme ile kilo alma-verme dengesinin hızlı olması da selülit oluşumunu artıran en önemli faktörler arasına girdi.

Selülit Tedavisi Kimler İçin Uygundur, Kimler İçin Değildir?

Burada en önemli nokta doğru tedavi yöntemi ile doğru beslenme ve hareketli bir yaşam tarzına sahip olmaktır. Selülit tedavisi, belirlenen doğru tedavi yöntemi eşliğinde 18 yaş üstü herkese uygulanabilir. Sadece gebeliği bulunan ve emziren anneler ile cildi üzerinde herhangi bir rahatsızlığı bulunan kişilere yapılamamaktadır.

Selülit Giderme Tedavisi Fiyatları

Selülit sorununa çözüm bulmak isteyenlerin en çok merak ettiği nokta ise tedavi olmakta. Her kişide kendini farklı bir şekilde ortaya çıkarabilen selülitin tedavi yöntemi de kişiden kişiye göre değişmektedir. Tedavinin uygulanacağı bölge, kullanılacak cihaz, seans sayısında farklılıklar olabilir. Bu anlamda en doğruyu bilgiyi almak ve uygun fiyatlı selülit tedavisinden yararlanmak için Nouvelle Vie Güzellik Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Nouvelle Vie Farkı İle Selülit Giderme!

Güzelliğinize ve sağlığınıza sizin kadar önem veren Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, diğer alanlarda olduğu gibi selülit tedavisinde de farkını kişiye özel başarılı işlemleri ile göstermektedir. Hijyenik bir ortamda, alanında uzman ve güler yüzlü ekibiyle birlikte sizler de Nouvelle Vie kalitesinin farkını yaşayabilir, selülit sorununuza bir son verebilirsiniz.

Menü