HAKKIMIZDA

Güzellik sektöründe hizmet vermek amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda Nouvelle Vie Güzellik Merkezi olarak %100 müşteri memnuniyetini sağlamakta, özel olarak hazırlanmış modern güzellik salonlarımızda profesyonel ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz. 

Her geçen gün büyümeye devam eden markamız, edindiği tecrübe ile birlikte ‘kişiye özel hizmet’ anlayışına sahip olup her müşterisine kendini özel hissettiren hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra hasta konforunu sağlama, beklentisini karşılama ve merkezimizinden mutlu ayrılması hedefi ile sektöründe öne çıkan modern ortamlarda uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Güler yüzlü ve alanında uzman ekibimiz, son teknoloji cihazlarımız, temizlik ve hijyen kurallarına uygun şubelerimizde memnun kalmanızı garanti edecek profesyonel güzellik hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda Nouvelle Vie Güzellik Merkezi olarak İzmit, Sakarya ve Eskişehir’de birçok şubemiz ile sayısız müşteriye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

 

VİZYONUMUZ

Kalite ve güveni temel ilke edinen Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, kendi sektöründe Türkiye genelinde markalaşma hedefine sahiptir. Bu doğrultuda istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmekte olup her geçen gün ‘daha iyi’ olanı sunmaktadır. Bu doğrultuda;

  • Güzellik sektöründeki gelişmeleri daima takip etmek,
  • Yüksek kalitede hizmeti son teknoloji cihazlar ve uzman ekip tarafından sunmak,
  • Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak 

hedeflenmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, insan sağlığına anlayış doğrultusunda verilen güzellik hizmetleri ile ‘güzellik’ noktasında duyulan ihtiyaçları karşılamaya yönelik profesyonel uygulamalar sunmaktadır. 

 

“Özel olan, güzel olandır. Bizim için daima özelsiniz.”

Menü