Kocaeli Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyler, geçmişten günümüze her kadının problemi olmuştur. Sayısız yönteme başvurulan bu konuda çoğu zaman kalıcı çözümler elde edilemiyor. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan ve günümüzde adını sıkça duyduğumuz Lazer Uygulaması, istenmeyen tüylerle başı dertte olanların adeta kurtarıcısı olmuş durumda. Lazer ışık enerjisinin esas alındığı bu uygulamada kalıcı çözümler elde etmek ve pürüzsüz görünen cilde kavuşmak mümkün. Kocaeli Lazer Epilasyon uygulamalarında ziyaret edilen ilk adres Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, beklentilerinizin ötesinde hizmet vermek için sizleri bekliyor!

Kocaeli Lazer Epilasyon
Kocaeli Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Kocaeli Lazer Epilasyon uygulamalarından faydalanmak isteyenler için oldukça farklı uygulama   yöntemleri bulunur. Bu yöntemler uzman kişiler tarafından sizin cilt renginiz, kıl yapınız, kıl   yoğunluğunuz ve uygulanmasını istediğiniz alan esas alınarak belirlenir. Lazer yöntemi ve cihazı   belirlendikten sonra tedavi süreci başlatılır. Lazer ışını gönderilerek kıl köklerinde tahribat   hedeflenir. Bu sayede yeni kıl oluşumunun önüne geçilerek istenmeyen tüylere kalıcı çözüm   sağlanır. Lazer ışığındaki yüksek enerji kıl foliküllerinde tahribat yaratırken cilt ve vücut sağlığı   için herhangi bir risk oluşturmaz. Tüm vücut lazer epilasyon ya da sadece bölgesel lazer   epilasyon uygulamaları ile başarılı çalışmalar sağlayan Nouvelle Vie, İzmit Lazer Epilasyon   işlemleri ve donanımlı cihazları ile müşterilerine hizmet veriyor.

Lazer Epilasyon Cihazı Çeşitleri

Lazer epilasyon cihazları, ilk üretildikleri modelde ve teknolojide kalmamış her geçen gün gelişmiş ve çeşitlenmiştir. Bu durum, her cilt ve kıl tipi için kullanım imkanı sunarak lazer epilasyon avantajlarından yararlanılmasını sağlamıştır. Bilindiği üzere birçok cilt tipi, cilt rengi, kıl tipi ve kıl yoğunluğuna sahip insanlar bulunmaktadır. Hangi cilt ve kıl tipine sahip olursanız olun sizin için en başarılı hizmeti sunan Nouvelle Vie güzellik merkezi, en kaliteli lazer epilasyon cihazı ve çeşitleri ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Kocaeli Lazer Epilasyon alanında Nouvelle Vie’nin sizlere sunduğu farklı yöntem ve cihazlar aşağıdaki gibidir;
Alexandrite Lazer Epilasyon: 755 nm dalga boyuna sahip bu uygulama, en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelir. Açık ten ve koyu renk kıllarda başarılı sonuçlar veren bir cihazdır.
Diode Lazer Epilasyon: 810 nm dalga boyu ile en alt katmanlara kadar ulaşabilme potansiyeline sahiptir. Her cilt tipi için uygun bir cihaz olması kullanım avantajı sunar.
Buz Lazer: İnce ve açık renkli tüylere etki etmiyor olması bir dezavantaj olarak sayılsa da soğutma ayrıcalığı sunan başlık yapısıyla buz lazer, konforlu bir epilasyon hizmeti sağlar.

Erkek lazer epilasyon
Erkek lazer epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon Uygulamaları

Kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de güzel ve bakımlı görünmek önemli bir konudur. Kişisel bakımına önem veren ve istenmeyen tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak isteyen erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları son dönemlerde oldukça revaçta. Özellikle sırt, göğüs ve bacak gibi bölgelerde aşırı tüylenme problemi yaşayan erkekler, İzmit lazer epilasyon uygulamaları ile kalıcı çözüme kavuşmakta. Bakımlı erkek anlamına gelen ‘Metroseksüel erkek’ kavramı ile artık erkek lazer epilasyon uygulamaları öne çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmekte. Göğüs, sırt ve bacak bölgelerinin yanı sıra yüz bölgesinde sakal, çene, bıyık lazer epilasyonu ile daha çekici bir görünüme sahip olmak mümkün.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanmaz?

Kanıtlanmış hiçbir zararı bulunmayan lazer epilasyon uygulamaları, her ne kadar zararsız olsa da bazı noktalarda kullanımı risk teşkil eder. Öncelikle lazer epilasyon 18 yaşından büyüklere ve cinsiyet fark etmeksizin kadın erkek her bireye uygulanabilir. 18 yaş altında uygulanması gereken durumlarda aile izni gerekli. Bunun dışında herhangi bir cilt ve sağlık sorunu olmayan kişilerde sorunsuzca uygulanabilir. Peki lazer epilasyon kimlere uygulanmaz?

  • Cilt kanseri ya da kanser riski bulunan hastalara
  • Cildinde açık yarası bulunan hastalara
  • Yakın zamanda solaryum ya da bronzlaştırıcı uygulama yaptıranlara
  • Hormon bozukluğu tedavisi henüz tamamlanmamış kişilere
  • Gri, beyaz ya da kızıl kıl rengine ya da çok yumuşak ince kıl yapısına sahip olan kişilere
  • Hamile ya da hamilelik belirtisi bulunanlara ya da emzirme döneminde olan annelere
  • Son on gün içinde peeling gibi ürün kullanan kişilere
  • Ağır sayılabilecek dozda ilaç kullananlara
    uygulanmaz, uygulanması tavsiye edilmez. Lazer epilasyon uygulamasının yan etki yapmaması adına bu kişilere uygulama yapılmaz. Tedavi öncesi yapılan görüşmede bu tarz bilgiler alınarak tedaviye başlanıp başlanmayacağına karar verilir.

Kocaeli Lazer Epilasyon Fiyatları

Merak edilen bir konu olan Kocaeli Lazer Epilasyon Fiyatlarına bakıldığında geniş bir fiyat aralığı ile karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. İzmit lazer epilasyon fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişeceğinden net bir bilgi ya da fiyat aralığı verilmesi mümkün olmamakta. Uygulamanın yapılacağı bölgeler ve bölge sayısı, kullanılacak cihaz, seans sayısı, lazer epilasyon fiyatlarını belirleyen önemli unsurlardır. Ayrıca kadın lazer epilasyon fiyatları ile erkek lazer epilasyon fiyatları da kendi içlerinde farklılık göstermekte. En ucuz lazer epilasyon uygulaması arayışında güvenilirlik ve kaliteyi geri plana atmak sağlık açısından oldukça yanlıştır. Bu sebeple sadece uygun fiyat sunan, güvenilir olmayan merkezlerde lazer epilasyondan kaçınmalısınız. İzmit güzellik salonu ile en iyi fiyat garantisini sunan Nouvelle Vie Güzellik Merkezi, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden sizlere güvenilir hizmet vermektedir.

 

Kocaeli Lazer Epilasyonda En İyi Güzellik Merkezi

Lazer epilasyon uygulamasının kolaylığı ve tedavi sonrası yaşanan rahatlık artık bilinen bir gerçektir. İstenmeyen tüy problemine kalıcı çözüm sağlayan lazer epilasyon uygulamaları ile hem zamandan hem emekten tasarruf ederken aynı zamanda acılı ve ağrılı tüy alma işlemlerine ‘son’ diyebilirsiniz. Kocaeli lazer epilasyonda en iyi güzellik merkezi Nouvelle Vie, son teknoloji cihazları, alanında uzman ve güleryüzlü ekibi ile sizlere profesyonel hizmet sunmaya devam ediyor. Lazer epilasyonu şansa bırakmamak ve cilt yapınız için en başarılı sonucu verecek lazer uygulamasına karar vermek için sizleri Kocaeli güzellik salonu merkezlerimize davet ediyoruz. Kocaeli’de yer alan 5 şubesi ile Nouvelle Vie, en iyi Kocaeli Lazer epilasyon merkezleri arasında yer almaktadır. Lazer epilasyon dışında sayısız güzellik uygulaması ile size kendinizi güzel ve özel hissettirecek Nouvelle Vie ayrıcalıklarından yararlanmak için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz?

Menü