Anti Aging

Anti agingin kelime manasını yaşlanma karşıtı yani yaşlanmayı önleme olarak düşünebiliriz. Yaşlanma sürecindeki bilimsel araştırmalara baktığımızda, yaşlanma karşıtı ifadesi, yalnızca yaşlanmayı yavaşlatan, önleyen veya tersine çevirmeyi ifade eden yaklaşımlar içerir. Günümüzün teknolojisiyle artık son derece umut verici, insanlarda yaşlanmayı yavaşlatan veya tersine çeviren uygulamalar yapılabiliyor. Estetik cerrahi ve medikal uygulamalar doğru planlandığı ve yaşlanma sürecinin kendisiyle başa çıkmak için oldukça farklı, çok çeşitli stratejiler ve terapiler kullanıldığı sürece bu işi başarabiliyor. Aslına bakarsanız ben, anti aginge ‘Güzellik Koruyuculuğu’ diyorum. Bu, bu süreçte size eşlik edecek, gerekli müdahaleleri yapacak bir uzman demek.

Anti aging yöntemleri nelerdir?

Öncelikle yaşlanma süreciyle alakalı olarak neden yaşlandığımızı bilmek lazım. Yaş ilerledikçe kas, yağ ve kemik oranımızda azalma olur, yer çekimi, genetik faktörler ve çevresel olumsuz faktörler yaşlanma sürecinin oluşumunu sağlarlar. İşte tüm bu süreç bilinerek kontrol altına alınırsa, yaşlanma kontrolü de ele alınmış olur.

Siz de Nouvelle Vie Estetik Anti Aging işleminden uygun fiyatlarla faydalanmak için hemen bizi arayabilir veya whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Menü