Kaş Laminasyonu

Son dönemin popüler güzellik uygulamalardan biri de Kaş Laminasyonudur. Kaş yapısından memnun olmayan kadınların ilgisini çekecek bu uygulama ile kaşlarınız istenen forma ulaşabilmektedir. Daha kalkık ve sabit kaşlara kavuşmanızı sağlayacak profesyonel şekilde yapılan kaş laminasyon işlemleri, uzun süre kaşlarınızın formunu korumasını sağlarken size de önemli avantajlar sunar. Birçok kaş uygulaması deneyip ancak yeterli etkiyi göremediyseniz kaş laminasyonunu denemeye ne dersiniz? Nouvelle Vie olarak uzman ekibimiz ile sizlerle özel olarak ilgilenmekteyiz. Trend bir uygulama olan kaş laminasyonu hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaş laminasyonu, kaşların şekillendirilmesi, yukarı doğru taranması ve sabitlenmesidir. Bu şekilde kaşlarınız daha düzenli bir forma kavuşmakla birlikte uzun bir süre aynı formunu korur. Yaptığınız her makyaj uygulamasında kaşlarınıza şekil vermekten sıkıldıysanız bu uygulama tam size göre. Kaşlarınızın yukarı kaldırılarak daha dikkat çekici şekle girmesini sağlayan kaş laminasyon işlemi aynı zamanda sizin tercihinize göre şekillendirilmekte ve renklendirilmektedir. Aşağı doğru düşük kaşlarda, gür ama üste doğru kaldırılamayan kaşlarda tercih edilen bu uygulama ile bu problemler çözülmekte ve kaşlarınız beklediğiniz şekle girmektedir. Ayrıca yanlış yönde büyüyen sert tüylere çözüm olan kaş laminasyon işlemi için tercih edebileceğiniz profesyonel adres Nouvelle Vie olmaktadır.

Kaş Laminasyonu Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kaş laminasyonu hakkında merak edilen konulardan biri uygulamanın nasıl yapıldığıdır. Öncelikle uygulama için steril bir ortam önemlidir. Uygulamayı yapacak kişinin profesyonel ve tecrübeli olması uygulamanın kalitesini doğrudan etkiler. Uygulama sırasında kullanılacak malzemenin kalitesi ise dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır. Tüm şartlar sağlandığında uygulamaya başlanır. Uygulama öncesi kaşların özel temizleyiciler ile temizlenmesi gereklidir. Temizlenen kaşlar, ihtiyaca göre alınır ve belli şekle sokulur. Ardından kaşların yukarı doğru taranma ve kaldırılma işlemi yapılır. Özel solüsyonlar sürülerek beklenir. Tercihe bağlı olarak boyama işlemi gerçekleştirilir. Kaş botoks bakım işlemi de yapılarak uygulama tamamlanır. Kaş botoks işleminin enjeksiyonsuz bir işlem olduğunu belirtmeliyiz. Acısız ve ağrısız gerçekleşen işlemler sonunda tamamlanan uygulama ile uzun süre kalıcı ve hacimli görünen kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kaş Laminasyonu Ne Kadar Kalıcı?

Titiz ve dikkatli şekilde gerçekleştirilen kaş laminasyonu uygulaması yaklaşık 6-8 hafta arasında bir kalıcılığa sahiptir. Kişiye ve kullanıma bağlı olarak 3 aya kadar dayanabilen bu uygulamayla sizi memnun eden kaşlara sahip olabilirsiniz. Doğal ve dolgun görünüme sahip kaş uygulaması olan kaş laminasyon işlemi sonrasında bazı noktalara dikkat edilmesi gereklidir. Özellikle işlem sonrası ilk 24 saat su ile temastan uzak durmanız önemli. Ayrıca uzun süreli kalıcılık için kaş makyajından sonra yağ bazlı temizleyiciler yerine su veya krem bazlı temizleyicileri kullanmanız tavsiye edilir. Bu sayede yaklaşık 2-2,5 aylık bir kalıcılık elde edebilirsiniz.

Kaş Laminasyonu Fiyatları

Yüz ifadesini ve bakışları etkileyen kaş laminasyon uygulaması son dönemde kadınların gözdesi haline gelmiş durumdadır. Bu uygulamadan yararlanmak ve kendini mutlu etmek isteyen bakımlı kadınların tercihi Nouvelle Vie Güzellik Merkezi olmaktadır. Siz de merkezimize gelerek kaş laminasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgileri öğrenebilir ve bütçenize uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Ödeme koşullarında sizlere yardımcı olmakla birlikte aynı zamanda profesyonel işlemlerimiz ile merkezimizden mutlu ayrılmanızı garanti ediyoruz.

Kaş Laminasyonu Zararlı Mı?

Kaş laminasyonunun zararlı olup olmadığı, bu işlemi yaptırmak isteyen kadınların aklına takılan soru işaretleri arasındadır. Doğru şekilde uygulanan kaş laminasyonunun herhangi bir zararı yoktur. Aksine uygulanan doğal ve etkili solüsyonlar ile kaşınız beslenerek daha sağlıklı hale gelebilir. Elbette güzellik için uygulanan tüm uygulamalar, belli koşullara ve şartlara bağlıdır. Bu şartlar sağlandığında uygulamaların zararları yok denecek kadar azdır. Gerekli koşullar arasında; steril ortam, tecrübeli ve uzman kişiler tarafından uygulama yapılması ve herhangi bir cilt ve sağlık sorununuzun olmaması sayılabilir. Siz de hem uygun fiyatlardan yararlanmak hem de kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilir ya da güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Menü