Sıkılaştırma

Vücudumuzdaki değişimler yaş ilerledikçe kendini göstermeye başlar. Buna neden olarak birçok faktörü gösterebiliriz. Doğal nedenlerinden biri olarak vücudumuzdaki kolajen seviyesi yaş ilerledikçe azalır, bu durum vücutta sarkmalarla kendini belli etmeye başlar. Kilo alma-verme dengesinin hızlı olması, kadınlarda hamilelik dönemi, hareketsiz yaşam tarzı, yetersiz su tüketimi, sigara içmek, yanlış beslenme alışkanlığı ve hava kirliliği gibi diğer etmenler de buna sebep olabilir. Günümüzde ise vücudun sarkmalarına karşı, vücut sıkılaştırma gibi basit ve ameliyatsız bir yöntemle çözüm bulabilirsiniz.

Vücut Sıkılaştırma

Vücut Sıkılaştırma Nedir?

Vücut sıkılaştırma, çatlak olan veya sarkma yapan bölgeye uygulanan germe işlemi olarak nitelendirilebilir. Bu işlemlerdeki amaç vücudun daha sağlıklı ve iyi bir görünüme sahip olmasıdır. Bu sebeple vücudun gerekli olan kolajen seviyesine sahip olması için kolajen üretimi hedeflenir. İşlemler sonrasında istenen bölge gergin ve sağlıklı bir görünüme sahip olur. Seans ve uygulanacak bölge ise kişiden kişiye değişebilmektedir. En çok karın ve kalça bölgelerinde ihtiyaç duyulan vücut sıkılaştırma uygulaması basen, kol, dekolte ve bel bölgelerinde de uygulanabilmektedir.

Vücut Sıkılaştırma Uygulaması Nasıl Yapılır?

 

Vücutta kendini herkeste farklı şekilde ve yerlerde gösteren sarkmalara karşı sıkılaştırma uygulamaları da kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Uygulamalarda cilt yüzeyine herhangi bir zarar vermeden istenen görünüme ulaşması sağlanır. Ameliyata gerek kalmadan yapılan uygulamalarda ciltte kesi, yara gibi cerrahi bir işlem yapılmadığından dolayı işlemlerde enfeksiyon riski bulunmuyor. Kişi işlemlerden sonra rahat bir şekilde yaşantısını aksatmadan sürdürebiliyor. İşlemler sonrasında ağrı gibi bir durum da olmuyor. Burada önemli olan nokta uygulama yöntemi kişiden kişiye göre değişebileceğidir. Bu yüzden en doğru bilgiyi ve tedaviyi almak için Nouvelle Vie Güzellik Merkezi’ni ziyaret edebilir, kısa süre içerisinde istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Vücut Sıkılaştırma

Vücut Sıkılaştırma Tedavisi Kalıcı Mıdır?

 

Dış etmenler olduğu kadar kendini kolajen seviyesinin azalması gibi doğal bir nedenden dolayı da gösteren vücuttaki sarkma ve çatlaklar için tedavi yöntemlerinin kalıcılığı da kişinin yaşam tarzına bağlıdır. Doğru bir vücut sıkılaştırma uygulamasıyla birlikte kişinin düzenli egzersiz yapması, doğru ve sağlık bir beslenme düzenine sahip olması, sigara, aşırı kalorili ve yağlı ürünlerden uzak durması, uygulanacak olan tedavinin kalıcılığını sağlamasında oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Nouvelle Vie İle Profesyonel Vücut Sıkılaştırma Uygulaması

Vücudunuzda istediğiniz görünüme sahip olmanın ilk adımı elbette yukarıda bahsettiğimiz yöntemler eşliğinde olmaktadır. Ancak vücut sıkılaştırma uygulamalarında uzman kişilerle bu yola çıkmak da en az doğru bir uygulama ve uygulamanın kalitesi kadar önemlidir. Sizin için her zaman en iyisini amaçlayan ve bu doğrultuda kaliteli hizmet anlayışıyla bu alandaki farkını ortaya koyan Nouvelle Vie Güzellik Merkezi’nde sizin için en sağlık, doğru ve uygun fiyatlara sahip işlemleri yaptırabilirsiniz.

Menü