Cilt Toparlama

Cildin sarkma oranı kişinin genetik yapısına, güneş altında kalma oranına, sigara içme ve beslenmesine göre değişim göstermektedir. Ayrıca sık kilo alıp veren kişilerin özellikle ilerleyen yaşlarda cildinde sarkma oluşmaktadır.

Yüz bölgesinde cildin gevşemesi ve esnekliğini kaybetmesi yaşlanmanın ilk belirtilerindendir. Hepimiz cildin yaşlandıkça elastikiyetini kaybettiğinin farkındayız ancak bunu durdurmak ve toparlamak için bazı yöntemleri kullanmak mümkün.

Cilt toparlama yüz bölgesindeki sarkmalar için hızlı sonuç almak isteyenler arasında oldukça popüler bir uygulamadır. cilt sıkılaştırma uygulamasında hedefine yönelik ürünler cilt yüzeyinin altında bulunan kolojenin daha çok salgılanmasını dolayısıyla cildin sıkılaşması sağlar. Dengeli ve doğal ürünlerle beslenme, vücut yapınıza ve yaşınıza uygun bir egzersiz programı ile birleştiğinde cilt sıkılaştırma oldukça etkili bir yöntemdir.

Siz de Nouvelle Vie Estetik Cilt Toparlama işleminden uygun fiyatlarla faydalanmak için hemen bizi arayabilir veya whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Menü