Mikroblading Kaş Tasarımı

Kaşlar, bakışları ve yüz ifademizi değiştiren, etkileyen bir güce sahiptir. Bu sebeple özellikle kadınlar için kaş ve kaş tasarımları oldukça önemli bir konudur. Bazı kadınlar kavisli, dolgun kaş yapısına sahip olabilirken bazı kadınlar bu konuda yeterince şanslı olmayabilir. Pek çok sebebe bağlı olarak değişen kaş yapısı, günümüzde bazı uygulamalar ile değişebilir ve etkileyici görünüme kavuşabilir. Bu uygulamalardan biri olan Microblading Kaş Tasarımı ile kaş şekliniz ve kaşlarınızın görünümüz, beklentileriniz doğrultusunda düzenlenmektedir. 3D kıl tekniği ile doğal ve estetik görünüme kavuşacağınız Microblading uygulaması için Nouvelle Vie Güzellik Merkezimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Microblading Kaş Tasarımı
Microblading Kaş Tasarımı

Microblading Nedir?

Seyrek kaşlara sahip kadınların, Microblading 3D kıl tekniği ile dikkat çekici bakışlara sahip olması mümkün. Peki bu microblading uygulaması nedir? Öncelikle microblading uygulaması dövme ile karıştırılmamalıdır. Dövme kalıcı bir uygulama iken microblading uygulaması belli süreli kalıcılığa sahiptir. Microblading işleminde tek kullanımlık mikro iğneler ile derinin yakın yüzeyine kıl çizimleri yapılır. Bu çizimlerle kaş içlerinde ve çevresinde yer alan boşluklar doldurulur, şekillendirilir. Microblading uygulamasında tasarım oldukça önemlidir. Bu sebeple işlemi yapan uzman kişinin yüz şekline uygun bir çizim oluşturması, kaş renginize uygun pigment seçimi yapması ve kaş kıllarınının yönü, çıkış açısı ve boyu doğrultusunda gerekmektedir.

Microblading Kaş Tasarımı
Microblading Uygulaması

Microblading Kaş Ne Kadar Kalıcı?

Son dönemin popüler güzellik uygulamalarından biri olan microblading uygulaması, kalıcı makyaj uygulamaları arasında sayılmaktadır. Uygulama sonrası 30 gün içerisinde oldukça doğal bir görünüme sahip olabileceğiniz kaş yapınız, uzun bir süre size eşlik edecektir. Kıl tekniği ile kaş yapımı olan bu uygulama, belli süreli kalıcılığa sahiptir. Kişinin cilt yapısına ve cilt bakımında kullandığı malzemelere bağlı olarak microblading kaş uygulaması ortalama 1-2 sene kalıcılık sağlar. Ayrıca işlemin derinliği ve pigmentlerin kalitesi bu süreyi etkileyebilmektedir. Bunun yanı sıra cilt tipleri arasında kuru ciltlerde ortalama kalıcılık süresi uzayabileceği gibi yağlı ciltlerde bu süre kısalabilmektedir.

Microblading Fiyatları

Günün her vakti bakımlı olmak isteyen kadınların kurtarıcı uygulamaları kalıcı makyajlar olmaktadır. Kalıcı dipliner, dudak kontürünün yanı sıra microblading uygulaması da zamandan ve emekten tasarruf etmek isteyenlerin tercihidir. Sevilen güzellik uygulaması olan microblading fiyatları, hemen hemen her bütçeye uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Nouvelle Vie Güzellik Merkezi olarak sağladığımız profesyonel hizmeti, kolay ödeme seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. Microblading fiyatları ve uygulaması hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ya da güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Microblading Zararlı Mı?

3D kıl tekniği olan microblading uygulaması profesyonel şekilde uygulandığı takdirde zararlı değildir. Steril tek kullanımlık iğnelerle yapılan bu işlem cilt için herhangi bir sorun oluşturmaz. Elbette microblading uygulaması bazı kişiler için risk oluşturabilir. Bu sebeple herkesin yaptırması önerilmez. Microblading uygulaması yapılmaması gereken kişiler arasında; 18 yaş altındakiler, hamileler, şeker hastaları, cilt rahatsızlığı olanlar ve kan pıhtılaşma sorunu yaşayanlar yer alır. Bunun dışında hemen hemen herkes için uygun olup kaş yapısından ve şeklinden memnun olmayan kişilerin beklentilerine cevap verecek bir uygulamadır.

Microblading Kaş Tasarımı
Microblading Kaş Tasarım

Nouvelle Vie İle Profesyonel Microblading Kaş Uygulaması

Yüzümüzde ilk dikkat çeken nokta olan ve yüz hatlarımızı etkileyen kaşlarımız bazı sebeplerle istenildiği şekilde görünmeyebilir. Bu noktada Nouvelle Vie, profesyonel microblading kaş uygulaması ile sizlere yardımcı oluyor. Hijyenik ortamda sunulan Microblading uygulaması profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Dolgun kaşlara sahip olmanızı sağlayan ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan 3D kıl tekniği, yüz hatlarınızı ve görünümünüzü kusursuz hale getirecektir. Nouvelle Vie Güzellik Merkezine gelerek beklentilerinizin ötesinde bir görünüme kavuşmak için güzellik uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Menü