İstanbul Lazer Epilasyon

Son dönemde hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettiği güzellik uygulamalarından biri lazer epilasyondur. Lazer epilasyon uygulamaları ile istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bunun için Nouvelle Vie, İstanbul Lazer Epilasyon hizmeti ile istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı oluyor.

Yaygın bir şekilde kullanılan lazer uygulamalarında kalite ve güven arayanların adresi Nouvelle Vie, her cilt ve kıl tipine uygun lazer cihaz seçenekleri sayesinde en başarılı sonuçları sunmaktadır. Hem kadın hem erkek lazer epilasyonda ister bölgesel ister tüm vücut lazer epilasyon hizmeti alarak, daima bakımlı hissetmenin konforunu yaşayın!

Lazer Epilasyon Nedir?

Öne çıkan uygulamalardan olan lazer epilasyon nedir? Bu uygulama, kıl köklerini hedef alan lazer ışınlarından oluşur. Kıl köklerinin tahribi ile birlikte kıl oluşumu azalır ve istenmeyen tüylerde büyük oranda azalma görülür. Kıl köklerinin aşırı ısınması ile birlikte tahrip olması sonucu tekrar kıl oluşumu gözlenmez. Bu sayede pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkün hale geliyor. Lazer epilasyon uygulamasında farklı bölgeler için farklı başlık tipleri kullanılarak en iyi sonuç alınması hedeflenmektedir. Bunun yanı sıra her cilt rengi, kıl rengi ve kıl tipi farklı olabileceğinden, bu farklılıklarda en verimli sonuçların alınabilmesi için çeşitli cihazlar geliştirilmiştir. Bu cihazlarla hizmet veren Nouvelle Vie adresinde, Alexandrite sistem, Diode sistem ve Buz Lazer uygulamalarından sizin kıl-vücut tipinize ve tercihinize en uygun olanı, uzman ekibimiz tarafından belirlenir ve uygulamaya başlanır. Bu sayede hem konforlu hem de yüksek verimli lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz.

Erkek Lazer Epilasyon

Günümüzde istenmeyen tüy problemi sadece kadınlara özgü değildir. Bakımlı olmayı ihmal etmeyen ve daima istenmeyen tüylerle uğraşma sorunu yaşayan erkekler için lazer epilasyon işlemleri kurtarıcı bir hizmettir. İstanbul erkek lazer epilasyon hizmeti sunan Nouvelle Vie adresinde, ihtiyacınıza uygun hizmet alarak günlük yaşamınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Erkek lazer epilasyonda; yüz-sakal üstü bölgesi, ense, omuz-sırt, koltuk altı, göğüs-göbek bölgeleri başta olmak üzere tüm vücutta uygulama gerçekleştirilmesi mümkün. Batık kıl problemi ya da kıl dönmesi problemleri için kalıcı çözüm sağlayan lazer epilasyon hizmeti ile kendinizi daha bakımlı hissedebilirsiniz. Yoğun iş temposunda durup kendine zaman ayırmakta zorlananlar için en çok tercih edilen yöntemlerden biri Nouvelle Vie Güzellik Merkezinin erkek lazer epilasyon hizmeti hakkında şimdi bilgi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Güvenli Mi?

Lazer epilasyon hizmetlerinden yararlananların sayısı gün geçtikçe artıyor olsa da, akıllarda bazı soru işaretleri yer almaya devam ediyor. Özellikle lazer epilasyon güvenli mi? Lazer epilasyon zararlı mı? gibi sorularla sıkça karşılaşılmakta. Öncelikle, lazer epilasyon uygulamalarının kanıtlanmış hiçbir zararı olmadığını belirtmeliyiz. Güvenilir merkezlerde, güvenilir cihazlarla uzman kişiler tarafından yapılan lazer uygulamaları güvenilir olup hiçbir zarar vermez.

Lazer Epilasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elbette kıl köklerinin ısı ile tahrip edilmesine dayanan bu yöntemde bazı dikkat edilmesi gereken noktalara önem vererek sizin için herhangi bir olumsuz etki yaratmamasını sağlayabilirsiniz. Özellikle lazer epilasyon öncesi, lazer epilasyon uygulama sırası ve uygulama sonrasında bazı dikkat edilmesi gereken noktalar söz konusudur. Öncelikle hiçbir sağlık sorununuz bulunmadığından emin olmalısınız. Düzenli ilaç kullananların ise doktoruna danışmaları önemlidir.

Güneşin zararlı ışınlarının uygulama sonrası cildinize zarar vermemesi adına sonbahar ya da kış mevsiminde lazer epilasyon uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca kılı kökünden alan ağda, cımbız, epilatör gibi işlemleri lazer epilasyon öncesi ve uygulama sürecinde kullanmamalısınız. Kimyasal peeling işlemlerini ise yine bu süreçte tercih etmemeniz gerekir. Dijital ortamda bizimle iletişime geçerek ya da İstanbul lazer epilasyon merkezimizi ziyaret ederek süreç ve uygulama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

En Etkili Lazer Epilasyon Yöntemi Hangisi?

Kıl ve tüy sorunu yaşamak istemeyen, bu sorunlardan en kısa sürede kalıcı olarak kurtulmak isteyenlerin tercihi lazer epilasyon uygulamaları olmaktadır. Elbette bu uygulamada herkesin amacı en etkili ve en başarılı sonucu veren yöntemden yararlanmaktır. Peki lazer epilasyon uygulamalarında bir fark var mı? En etkili lazer epilasyon yöntemi hangisi?
En etkili sonuçlar veren cihazlar, kişiden kişiye değişebilmekte olup Nouvelle Vie olarak sizin cilt ve kıl tipiniz için en etkili sonucu verecek cihaz uygulamasınıni önce küçük bir bölgede test ediyoruz. Alınan sonuca göre cihaz tipi belirlenerek diğer bölgeler içinde uygulamalara başlıyoruz. Bu sayede yüksek oranda kalıcı çözümler elde edilmektedir.

İstanbul Lazer Epilasyonda Nouvelle Vie Güzellik Merkezi

Alanında en başarılı hizmeti sunmaya devam eden Nouvelle Vie ailesi, Kocaeli Lazer Epilasyon, Sakarya Lazer Epilasyon ve Eskişehir Lazer Epilasyon hizmetlerinin yanı sıra İstanbul Lazer Epilasyon uygulamaları ile sizlere yardımcı olmakta. İstanbul Kadıköy’de sizleri bekleyen Nouvelle Vie, sizlere beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunuyor. Lazer epilasyon başta olmak üzere tüm cilt bakım ve zayıflama uygulamaları ile kendinizi daha mutlu ve bakımlı hissedebilirsiniz. Steril ortamda en kaliteli cihazlarla sunulan hizmetler, uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak tüm uygulamalar ve detaylı bilgi için sizleri İstanbul Güzellik Merkezimize davet ediyoruz.

Menü