Kalıcı Dipliner

Güzel görünmek, kadınların hayatları boyunca en çok dikkat ettikleri konulardandır. Bu sebeple güzelliğine güzellik katmak isteyen kadınlar, birçok makyaj uygulaması kullanmaktadır. Bu makyaj uygulamalarının arasında yer alan dipliner ve eyeliner, kadınların en çok tercih ettikleri, gözlerini daha hoş ve estetik gösteren uygulamalar arasında yer alır. Şimdi bu uygulamalar kalıcı hale getirerek kadınların, daima makyajlı bir görünüme sahip olmaları mümkün. Kalıcı dipliner uygulaması için Nouvelle Vie Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilir, uygulama imkanlarından yararlanabilir ve aynaya baktığınızda kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

Kalıcı Dipliner
Kalıcı Dipliner

Kalıcı Dipliner Nedir?

Kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan kalıcı dipliner, göz makyajınızı daha iddialı görünüme kavuşturan bir işlemdir. ‘Dip’ yani taban veya alt anlamına gelen dipliner uygulaması, kirpik hizasına özel cihazlarla çizgi çekilmesidir. Göze derinlik katan bu uygulama, bakışlarınızı etkilemekle birlikte soluk görünümü canlandırır. Doğal boyaların deri altına işlenmesi ile gerçekleşen bu uygulama 2 seneye kadar kalıcılığını koruyabilmektedir. Zamandan ve emekten tasarruf edebileceğiniz dipliner uygulaması ile günün her vakti canlı ve etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Dipliner Uygulaması

Kalıcı dipliner uygulaması, yaklaşık 1 saatlik işlem süresine sahip bir kalıcı makyaj çalışmasıdır. Bu uygulamada renk pigmentleri ve cihazlar önemli görev üstlenir. Titiz bir çalışma gerektiren dipliner uygulaması, alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapıldığı takdirde başarılı sonuçlanmakta ve kişinin beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır. İşlem öncesi kişinin yüzüne uygun şekilde renk pigmenti seçilir. Örnek bir çizgi çekilerek kişinin beklentileri doğrultusunda bir hat oluşturulur ve uygulamaya geçilir. İncelik kalınlık, uzunluk veya kısalık kişinin kendi tercihine bırakılmakta olup, sizin için en uygun ve zarif dipliner uygulaması için Nouvelle Vie ekibi yardım alabilirsiniz.

Kalıcı Dipliner Zararlı Mı?

Cevabı merak edilen sorulardan biri de kalıcı dipliner uygulamasının zararlı olup olmadığıdır. Öncelikle uygulamanın yapıldığı güzellik merkezi ve uygulamayı yapan kişinin tecrübesi, uygulamanın kalitesini belirler. Normal şartlarda doğal pigmentlerin kullanıldığı bu uygulama zararsızdır. Acısız ve ağrısız şekilde gerçekleşen uygulama, kişinin memnuniyeti ile sonuçlanır. Göz kapağına uygulandığından göz sağlığınızı etkileyecek bir uygulama değildir. Elbette bu noktada, kullanılan cihazların kalitesi ve titiz çalışma, uygulamanın başarılı sonuçlanması için önemlidir.

Kalıcı Eyeliner ve Kalıcı Dipliner Arasındaki Farklar

Çoğu kişi dipliner ve eyeliner uygulamasında karışıklık yaşayabilmekte. Bu noktada kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner arasında bazı farklar bulunmaktadır. Uygulama esnasında çekilen çizginin konumu ve şekli, eyeliner ve dipliner işleminin temel noktasıdır. Dipliner, kirpik hizasına uygulanırken, eyeliner göz kapağı üzerine uygulanmakta olup tercihe bağlı kuyruklu ya da kuyruksuz olabilmekte. Dipliner genelde ince ve zarif bir çizgi olup, kirpik hizasında dip kısma çekilir ve sonlandırılır. Bakışlarında etkileyicilik ararken aynı zamanda doğallıktan yana olanların tercih ettiği seçenek genellikle dipliner uygulaması olmaktadır.

Kalıcı Dipliner Fiyatları

Birçok bakım uygulamasında olduğu gibi kalıcı dipliner uygulaması da kadınların son dönemlerde gözdesi haline gelmiştir. Pek çok kadın, göz makyajında çekmekte zorlandığı eyeliner ve dipliner işlemleri için yardım arayışına girmekte. Dipliner işlemi, uzun süreli etkisiyle kadınların bu beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Bunun yanı sıra uygun bir fiyat aralığında yer alan kalıcı dipliner fiyatları da, uygulamanın sıklıkla tercih edilmesinin bir sebebidir. Profesyonel ve uygun fiyatlı dipliner işlemi için Nouvelle Vie Güzellik Merkezini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kalıcı Dipliner Uygulamasında Nouvelle Vie Farkı!

Kendinizi özel hissedeceğiniz güzellik uygulamalarından yararlanmak ister misiniz? Kocaeli’nin en başarılı güzellik merkezi olan Nouvelle Vie, popüler güzellik uygulamaları ile ihtiyaçlarınıza cevap veren başarılı hizmetler sunmaktadır. Bu noktada kalıcı dipliner uygulaması ile Nouvelle Vie, farkını ortaya koymakta ve sizleri memnun eden işlemler sağlamaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel ekibi, hijyenik ortamları, son teknoloji cihazları ve uygun fiyat garantisi ile güzelliğinize güzellik katacak tüm güzellik hizmetleri için adres Nouvelle Vie Güzellik Merkezi!

Menü