Kirpik Lifting

Etkileyici bakışların temel koşullarından biri de dolgun ve kıvrık kirpiklerdir. Bakışlarınızı değiştirecek dolgun kirpikler için günümüzde popüler bir uygulama mevcuttur. Kirpik Lifting olarak adlandırılan bu işlem ile takma kirpikler yerine kendi kirpiklerinizi kullanarak daha etkileyici bakışlara sahip olmanız mümkün. Adını sıkça duyuran bu işlem, kullanımı oldukça kolay olan bir uygulamadır. Profesyonel şekilde yapıldığında uzun süre aynı kalitede kullanabileceğiniz güçlü ve dolgun kirpikler için Nouvelle Vie güzellik merkezimizi ziyaret edebilir ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

kirpik lifting
Kirpik Lifting

Kirpik Lifting Nedir?

Son zamanlarda oldukça dikkat çekmesi ve popüler bir uygulama olması sebebiyle kirpik lifting nedir sorusu da öne çıkmaya başlamıştır. Bu uygulama, bir tür kirpik maskesidir. Argan yağı, keratin ve protein gibi vitaminler ile kirpiklerin daha hacimli ve kıvrık görünmesi sağlanır. Ayrıca keratin sayesinde kirpikler daha bakımlı ve güçlü bir görünüme kavuşur. Bu sayede herhangi bir dökülme ihtimali ile karşılaşılmaz. Uygulama esnasında kirpik altına bir ped yerleştirilir ve kirpikler geriye doğru taranır. İşlem sürecinde her bir kirpik dikkatli şekilde işlemlerden geçer. Uygulama süresi yaklaşık 45 dakika olmakla birlikte uygulama esnasında doğal ve besleyici yağların kullanılması önemlidir. Nouvelle Vie ailesi olarak güzelliğinizi ortaya çıkaracak hizmetlerimizi en kaliteli ürünlerle destekleyerek uygulamalarımızın kalitesini artırıyoruz.

Kirpik Lifting Herkese Uygun Mu?

Düz ve seyrek kirpiklere sahip kadınların sahip olmak istediği hacimli bakışlar, kirpik liftingle mümkün. Bu uygulamayı kirpiklerinin daha gür ve dolgun görünüme sahip olmasını isteyen herkes yaptırabilir. Bunun yanı sıra elbette gür ve kıvrık kirpiklere sahip kişilerde kirpiklerinin güzelliğine güzellik katmak için bu uygulamayı tercih edebilir. Her kirpik yapısına uygun olan bu işlem ile uzun süre rimel etkisine sahip kirpiklere sahip olabilirsiniz. Ayrıca uygulama esnasında kullandığımız keratin bakım sayesinde düzenli olarak yaptırılan birkaç uygulamaile daha bakımlı ve uzun kirpiklere sahip olmanız mümkün. Kirpikleri besleyen ve sağlıklı görünüme ulaştıran lifting uygulaması ve profesyonel işlemler için sizleri merkezimize bekliyoruz.

kirpik lifting uygulaması
Kirpik Lifting Uygulaması

Kirpik Lifting Fiyatları

Göz çevresi üzerinde yapılan bu işlemler oldukça dikkat ve özen gerekmektedir. Bu sebeple uygun olmayan koşullarda ve güvenilirliğinden emin olmadığınız ürünlerle lifting uygulaması yaptırmanız sakıncalıdır. Popüler bir uygulama olması sebebiyle kirpik lifting fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Ancak bütçeye uygunluk ararken güvenilir olmayan ortamlarda uygulama yaptırmaktan kaçınmalısınız. Nouvelle Vie olarak uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile uygun fiyatlı hizmet sağlarken aynı zamanda müşteri memnuniyeti ve güvenilirlikten ödün vermemekteyiz.

Ne Kadar Kalıcı?

Lifting etkisi ile değişen ve güzelleşen bakışlar, çoğu kadının ilgisini çekmekte ve onları bu uygulamaya yönlendirmekte. Bu sebeple uygulama hakkında yapılan araştırmalar ve merak edilen sorular öne çıkmakta. Sıkça sorulardan birisi de kirpik lifting ne kadar kalıcı? Elbette kirpiklerdeki lifting etkisinin kalıcı olma süresi, uygulamanın kalitesi ile doğrudan orantılıdır. Bununla birlikte birçok nokta lifting süresini etkilemekte. Merkezimizde sunulan profesyonel uygulamanın kalıcılığı ortalama 1-2 ay olmaktadır. Elbette bu süre kişinin kirpik yapısına ve uygulama sonrası dikkatli kullanıma göre değişmektedir. Uygulama yapıldıktan sonraki ilk 24 saat suyla temastan kaçınmanız tavsiye edilir. Bunun yanı sıra bu süre zarfında göz makyajı uygulamaları yapmamanız önemlidir. Dikkat edilerek geçirilen ilk aşama sonrasında kirpiklerinizi oldukça rahat şekilde kullanabilirsiniz. Oldukça doğal ancak dikkat çekici bakışlara sahip olacağınız uygulama ile, kendi kirpikleriniz üzerine gerçekleştiğinden ve ipek kirpik uygulaması aksine ekstra kirpik eklenmediğinden sizi rahatsız edecek bir uygulama değildir.

Kirpik Lifting Zararlı Mı?

Güvenilir ortamda alanında uzman kişiler tarafından yapılan lifting uygulaması kesinlikle zararlı değildir. Aksine, doğal ve besleyici yağlar ile yapılan kirpik lifting faydaları arasında, kirpikleri beslemesi ve güçlendirmesini sayabiliriz. Elbette yapılan uygulama esnasında kullanılan ürünlerin kalitesi ve uygulama ortamının, kullanılan malzemelerin steril olması oldukça önemlidir. Güvenilir olmayan ortamlarda yapılan uygulamalar göz ve kirpik sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu sebeple göz sağlığınızı riske atmamak adına alanında en iyi hizmeti sunan Nouvelle Vie farkından yararlanarak etkileyici bakışlara sahip olabileceğiniz lifting uygulaması yaptırabilirsiniz.

Menü