Özellikle belli dönemlerinizde yüzünüzdeki bazı bölgelerde renk değişimleri ve nokta nokta lekeler olduğunu görebilirsiniz.

Bu lekelerden belli tedavi yöntemleri ile kurtulabilirsiniz.

Çoğu zaman ilk olarak dematolog tavsiyesi ürünler kullanmalı ve belli süreler bu ürünleri denemelisiniz.

Bu ürünlerin yanı sıra birçoğunu evde bulabileceğimiz% 100 doğal ürünlere dayanan hileler, hazırlaması kolaydır, böylece günlük olarak kendi maskelerinizi rahatça yapabilirsiniz.

İstenen cilt tonunu elde etmek için uygun nemlendirme önemlidir.

İyi bir temizlik ve nemlendirici güzellik bakımı mucizeler yaratabilir.

Bu, cildin ve gözeneklerin yoğun temizliğini rahatlatıcı bir masajla (cilt tipinize uyacak şekilde nemlendirici bir Termalium serumu kullanarak) birleştiren bir tekniktir.

Daha sonra tüm cilt temizliği ve rahatlatıcı masajı, cildin tamamen nemlenmesi ve parlaklığı ile sonuçlanan bir kolajen takip eder.

Yeterli beta-karoten alımı (vücudun A Vitamini’ne dönüştüğü bir provitamin) gıda türleri önemlidir ve karaciğer ve böbrek gibi organ etlerinde ve havuç, kabak, tatlı patates, ıspanak, Kale gibi sebzelerde bulunur. Beta-karotenlere ihtiyacımız vardır. Çünkü:

Normal büyüme ve gelişme, iyi görme ve göz sağlığı, güçlü bir bağışıklık sistemi ve sağlıklı cilt için gerekli olan güvenli bir A vitamini kaynağıdır.

Vücudun, serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korunmasına yardımcı olan ve kardiyovasküler hastalık veya kanser gibi bazı hastalıkların gelişme riskini artırabilen bir antioksidandır.