Dudak Kontürü

Dolgun görünen, şekilli ve daima bakımlı duran dudaklara sahip olmak ister misiniz? Estetik operasyonlardan kaçınan ancak dudaklarını vurgulamak isteyen kadınların tercihi Dudak Kontürü uygulaması olmaktadır. Genetik olarak dolgun ya da şekilli bir dudak yapısına sahip olmayabilirsiniz. Ancak kusursuz dudaklar artık hayal değil. İstediğiniz görünümde dudaklara sahip olabileceğiniz birçok uygulama arasından kontür uygulaması son yıllarda öne çıkmaktadır. Nouvelle Vie ailesi olarak beklentilerinizin ötesinde sunduğumuz profesyonel hizmet ile kalıcı makyaj uygulamaları başta olmak üzere kendinizi mutlu hissedeceğiniz farklı güzellik uygulamaları sağlıyoruz.

dudak kontürü
Dudak Kontürü

Dudak Kontürü Nedir?

Kalıcı makyaj uygulamaları arasında bulunan dudak kontürü, cerrahi müdahale olmadan canlı ve dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlar. Geniş skalaya sahip renk pigmentleri, tek kullanımlık steril iğneler ile dudak çevresine, dudak içine uygulanarak şekillendirme ve renklendirme sağlanır. Dudak bölgesinde hem iç hem dış kısımlarına uygulanabildiği gibi sadece dudak çizgisine ya da sadece dudak içine uygulanmasını da tercih edebilirsiniz. Asimetrik görünümü şekillendiren, ince dudaklara dolgun görünüm kazandıran, soluk ve cansız dudakları renklendiren kontür uygulaması, kadınların tam olarak aradıkları dudak profiline ulaşmalarını sağlar. Dövme işlemine benzeyen ancak dövme kadar alt kısımlara nüfuz etmeyen bu uygulamanın gerçekleşme süresi ortalama 1,5 saattir.

Dudak Kontürü Kimler Yaptırabilir?

Dudak kontürü uygulaması, kadınların ilgisini çeken popüler güzellik uygulamalarından biridir. Bakımlı dudaklara kavuşmayı sağlayan bu uygulama birçok kadının ilgisini çekmekte ve tercih edilmektedir. Kontür uygulaması herkes tarafından yaptırılabilir. Herhangi bir riski olmamakla birlikte doğal, bakımlı ve şekilli dudaklara sahip herkes bu işlemi tercih edebilir. Elbette 18 yaş altına, dudaklarında yara, uçuk gibi rahatsızlığı bulunan kişilere ve hamilelere yaptırılması sakıncalıdır. Kontür uygulamasının avantajlarından olan dolgun görünüm, cerrahi işlem yapılmadan bu uygulama ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra asimetri, yara izleri gibi doku bozukluklarını kapamada kullanılabilir. Her gün makyaj yapmaktan sıkılan kadınların bakımlı görünmesini ve zamandan tasarruf etmesini sağlayan bu hizmeti, alanında en kaliteli hizmeti veren Nouvelle Vie güzellik merkezinde alabilirsiniz.

Dudak Kontürü Ne Kadar Kalıcı?

Dudak kontürü, kalıcı makyaj uygulamaları arasında olduğundan kalıcılığı yüksektir. Dövme uygulamasına benzer olsa da dövme kadar derine nüfuz etmez ve belli süre sonra kaybolmaya başlar. Profesyonel şekilde yapılan kontür uygulaması ortalama 2-3 sene kadar kalıcıdır. Elbette bu verilen süre kişiye, cilt ve dudak yapısına göre farklılık göstermektedir. Ancak uzun ömürlü kullanımı ile dikkat çekmekte olup kadınların beklentisini karşılamaktadır. Özellikle renksiz duran dudaklar için doğal ve bakımlı bir görünüm sunan bu işlem, sıklıkla tercih edilen güzellik uygulamalarından biri olmaya devam ediyor.

Dudak Kontürü Fiyatları

Son dönemin trend güzellik uygulamalarından olan dudak kontürü, profesyonel şekilde uygulanması gereken bir işlemdir. Bu sebeple kontür işlemi için uygun fiyat ararken güvenilir olmayan merkezlerden uzak durmanız önemlidir. Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmayacağınız, steril ortamda gerçekleştirilen kontür uygulamaları her bütçeye hitap edebilecek fiyat aralıklarındadır. Dudak kontürü fiyatları ve uygulama hakkında detaylı bilgiler için merkezimizi ziyaret edebilir ve uzman ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile en kaliteli dudak kontürü uygulaması için adres Nouvelle Vie Güzellik Merkezi!

Menü