İpek Kirpik (Kaşmir Kirpik)

Bakımına önem veren ve aynaya baktığı zaman kendini mutlu edecek bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar, birçok güzellik uygulamasından faydalanabilmektedir. Bu uygulamalardan biri olan İpek Kirpik uygulaması, bakışlarınızı değiştirecek ve dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak bir kirpik uygulamasıdır. Kaşmir kirpik ya da kirpik lifting gibi birçok kirpik uygulamasının yapıldığı merkezimizde siz de kendinizi özel hissedeceğiniz bir hizmet alabilirsiniz. Nouvelle Vie olarak uzman ekibimiz ve en kaliteli uygulama ürünlerimiz ile memnun kalmanızı garanti edecek bir kirpik uygulaması sağlıyoruz.

ipek kirpik
İpek Kirpik Uygulaması

 

İpek Kirpik Nedir?

Popüler kirpik uygulamalarından biri olan bu işlem ile dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen kadınlar, ipek kirpik nedir, nasıl takılır, ipek kirpik fiyatları gibi sorulara cevap aramaktadır. Bu işlem saf ipekten üretilen ve kirpik üzerine tek tek yerleştirilen bir kirpik uygulamasıdır. Seyrek, kısa ve düz kirpiklere sahip kadınların, uzun süre rimel etkisine sahip bakışlara kavuşmak istemesiyle daha da ön plana çıkmış durumdadır. Sudan etkilenmeyen bu uygulama ile uzun bir süre doğal ancak dikkat çekici bakışlara sahip olabilmeniz mümkün. Takılan kirpiklere, uygulamadan kısa bir süre sonra alışabilir ve daima bakımlı duran, sizi dinç gösterecek etkileyici bakışların keyfini çıkarabilirsiniz. İpek kirpiğe oranla daha hafif ancak daha kıvrık ve uzun olan kaşmir kirpikler ise yeni nesil kirpik olan özel polimer teknolojisi ile üretilmiştir. Siz de tercihinize bağlı olarak almak istediğiniz hizmet için güzellik merkezimize gelerek daha detaylı bilgilere sahip olabilir ve alanında en iyi hizmeti alabilirsiniz.

İpek Kirpik Uygulaması

Saf ipekten üretilen kirpikler, dikkatli ve titiz bir çalışma sonucu üst göz kapağı dibine yapıştırılır. Özel medikal yapıştırıcı ile teker teker yerleştirilir. Tercihinize ve beklentinize göre kirpik yoğunluğunu belirleyebilirsiniz. Böylece daha doğal görünüme sahip bakışlara sahip olabilirsiniz. Uygulama süresi yaklaşık 1,5-2 saat olmakla birlikte aylık periyotlarda bakımlarının yapılması gereklidir. Böylece herhangi bir dökülme ve eksilme durumunda dolgunluğu kaybetmeden yeni kirpiklerle tamamlanması sağlanır. Uygulama öncesi kirpiklerin makyajdan arındırılması ve temiz olması gerekmekte. Ardından kuru kirpiklere bir medikal yapıştırıcı yardımıyla yerleştirilmelidir. Bu yapıştırıcıların herhangi bir olumsuz etkisi olmamakla birlikte kirpiklerin kalıcılığını artırmaktadır. Uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken konulara özen göstererek uygulamanın kalitesini ve kullanım süresini artırabilirsiniz.

İpek Kirpik Ne Kadar Kalıcı?

Sıkça sorulan sorulardan biri de ipek kirpiklerin ne kadar kalıcı olup olmadığıdır. Takılan kirpikler ortalama 2-3 ay gibi bir süre kalıcılığını korur. Ancak bu süreyi etkileyen birçok nokta bulunmaktadır. Öncelikle uygulama sonrasında ilk 48 saat önemlidir. Bu süre zarfında solaryum, buhar banyosu ve sauna gibi uygulamalardan uzak durmanız gereklidir. Bunun yanı sıra ilk iki gün rimel kullanımından kaçınmanız önerilir. Bu geçen süre sonunda kirpiklerinizi rahatlıkla kullanabilir ve günlük makyajınızı yapabilirsiniz. Elbette makyaj temizleme konusunda nazik olmalı ve makyaj temizleyicileri kirpik diplerine yoğun şekilde sürmekten kaçınmalısınız.

İpek Kirpik Fiyatları

Yüzümüzü ve bakışlarımızı değiştiren kirpikler, ilk bakışta dikkat çeken noktalardandır. Bu sebeple çoğu kadın daha etkileyici ve bakımlı duran bakışlara sahip olmak için çeşitli kirpik uygulamalarından faydalanmaktadır. Tüm kirpik uygulamalarında Nouvelle Vie olarak sizlere profesyonel bir uygulama sağlıyoruz. Uygulamalarda fiyatlar, her bütçeye hitap edebilecek fiyat aralıklarında sunulmaktadır. Kirpik sıklığına ve uzunluğuna göre farklı kirpik yapıları tercih edilmektedir. Bu durumda ipek kirpik fiyatları da uygulamanın yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

İpek Kirpik Zararlı Mı?

İpek kirpikler başta olmak üzere tüm güzellik uygulamaları profesyonel şekilde, hijyenik ortamlarda en kaliteli ürünlerle gerçekleştirildiği takdirde zararlı değildir. Ancak güvenilir olmayan ortamlarda alınan hizmet, çeşitli sorunlara yol açmakla birlikte sağlığınızı riske atabilir. Sağlığınızı en az sizin kadar düşünen Nouvelle Vie ailesi olarak uzman ve tecrübeli ekibimizle profesyonel ipek kirpik hizmeti sağlıyoruz. Steril ortam ve malzemelerle, uygun yöntemler gerçekleştirilerek uygulama yapılır. Bunun yanı sıra göz ve yüz tipinize uygun olan en güzel görünüm için size yardımcı olarak kullanabileceğiniz dolgunlukta ve uzunlukta kirpik uygulaması sağlıyoruz. Siz de kaşmir kirpik başta olmak üzere aynaya baktığınızda sizi mutlu edecek tüm uygulamalar için Nouvelle Vie güzellik merkezimizi ziyaret edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Menü