NASIL FORMDA KALINIR? VERİLEN KİLOYU GERİ ALMAMAK İÇİN NE YAPMALI?

Nasıl Formda Kalınır?

Güzel bir güne su ile başlayın…
Temiz hava ile yüzünüzü buluşturun, derin derin nefes alın…
Kahvaltıyı atlamak çözüm değil, sorundur. … Kahvaltınızı mutlaka yapın…
Gününüzü ara öğünlerle süsleyin. …
Ufak ufak yürüyüşler yapın, sindiriminiz kolaylaşsın…
Öğün atlatmak, kendi metabolizmamıza yaptığımız bir suikasttır. …
Hayatın asıl kaynağı suya önem verin. …
Vitamin ve minerallere sofrada yer açın. …
Sebze ve meyveler sofraların baş tacı …

Verilen Kiloyu Geri Almamak İçin Ne Yapmalı?

Verilen kilonun sabit olarak korunması için diyette her besin grubundan faydalanmak gerekir. Dengeli ve sağlıklı beslenmenin yanında düzenli uygulanan bölgesel zayıflama egzersizleri diyette büyük bir uğraş sonucu verdiğiniz kiloları geri almayı önlemede etkilidir. İstediğiniz kiloya ulaştığınızda sağlıklı beslenme programınızı devam ettirilmeli, her gün düzenli yürüyüş yapmalı ve en az 8 bardak su içmelisiniz.
Gözümüzü, tat alma duyumuzu ve güzel güzel güzel kokularıyla midemizi harekete geçirecek olan yiyeceklerden tamamen uzaklaşmak ya da inatlaşmak da doğru değildir. Fakat bu besinleri tüketirken eski alışkanlıklarımızı bize tekrardan kazandıracak kadar iştah arttırıcı olmasından da kaçınmak gerekmektedir. Bir nevi nefis terbiyesi yoluyla dikkatli, düzenli ve izanlı olmak bu konuda çokça önemlidir.

İzmit Güzellik Merkezi
Sakarya Güzellik Merkezi
Sakarya Lazer Epilasyon
Kocaeli Cilt Bakımı
Kocaeli Güzellik Merkezi

[ kirpik lifting ] [ kocaeli kirpik lifting ] [ sakarya kirpik lifting ] [ izmit kirpik lifting ] [ bölgesel incelme ] [ kocaeli bölgesel incelme ] [ sakarya bölgesel incelme ] [ izmit bölgesel incelme ] [ kocaeli cilt bakımı ] [ sakarya cilt bakımı ] [ izmit cilt bakımı ] [ kocaeli güzellik merkezi ] [ sakarya güzellik merkezi ] [ izmit güzellik merkezi ] [ kocaeli lazer epilasyon ] [ izmit lazer epilasyon ] [ sakarya lazer epilasyon ]
Menü