Bölgesel İncelme Nedir? Bölgesel Kilo Vermek Mümkün Müdür? Bölgesel İncelme Kaç Seans Sürer? Bölgesel İncelme İçin Ne Yapmak Lazım? Bölgesel İncelme Cihazları Nelerdir?

Bölgesel İncelme Nedir? Bölgesel Kilo Vermek Mümkün Müdür? Bölgesel İncelme Kaç Seans Sürer? Bölgesel İncelme İçin Ne Yapmak Lazım? Bölgesel İncelme Cihazları Nelerdir?

Hareketsiz yaşam, dengesiz ve hatalı beslenme gibi farklı sebeplerle vücudun farklı bölgelerinde yağlanma gibi problemler meydana gelebiliyor ve genellikle basen, bacaklar, karın veya yan bölümler bu durumdan daha fazla etkilenebiliyor. Yağlanma problemine selülit görünümüde eşlik edebiliyor.

İstenmeyen bölgesel kilolar ve yağlanma problemini gidermekte diyet ve egzersizlerin yetersiz kaldığı durumlar olabiliyor, bu sorunu ortadan kaldırmak ve istenilen fiziksel görüntüye ulaşmakta bölgesel incelme uygulamalarımız size gözle görünür sonuçlar sunuyor.

Yazımızın devamında bölgesel incelme uygulamamızla ilgili sıklıkla sorulan bazı soruları cevaplandırıyor olacağız.

Bölgesel İncelme İçin Ne Yapmak Lazım?

Bölgesel incelme işlemleri farklı şekillerde olmaktadır. Kavitasyon uygulaması ise en eski ve en kalıcı yöntemlerden biridir. Kavitasyon işleminde radyofrekans dalgaları ile yağ butonlarının parçalanması hedeflenir. Parçalanan yağı vücuttan atmak için de ilave cihaz sistemleri kullanılarak başarılı bir sonuca ulaşmak mümkündür.

Tavsiye : Bölgesel Zayıflama İçin Ne Yapmak Lazım?

Bölgesel İncelme Kaç Seans Sürer?

Bölgesel incelme 18 seans, 6 hafta, haftada 3 gün şeklinde programlanmıştır. Toplamda 1,5 ay gibi bir zaman dilimi ayrılarak işlem sonucunda 2-5 beden arası incelme gözlemlenir.

Bölgesel Kilo Vermek Mümkün Müdür?

Bölgesel incelmede elbette kilo vermek mümkündür. Fakat verilen kilodan çok, kaç beden incelme olacağı asıl hedeftir. Çünkü örneğim 3 kg verilse bile 6 kg vermiş kadar incelme gözlemlenir.

Tavsiye : Nasıl Formda Kalınır

Bölgesel İncelme Zararlı Mıdır?

Bölgesel incelme zararlı bir uygulama değildir. Yüzeysel ve içsel geçici bir yaralanma dahil söz konusu değildir. Gönül rahatlığı ile uygulanabilir.

Bölgesel İncelme Cihazları Nelerdir?

Bölgesel incelme işleminde kullanılan cihazlar kliniklere göre farklılık gösterebilir. Bu cihazlar arasında pasif jimnastik, lenf drenaj, G5 selülit masajı, power plate cihazları en çok kullanılanlardandır.

İzmit Güzellik Merkezi
Sakarya Güzellik Merkezi
Sakarya Lazer Epilasyon
Kocaeli Cilt Bakımı
Kocaeli Güzellik Merkezi

[ bölgesel incelme ] [ kocaeli bölgesel incelme ] [ sakarya bölgesel incelme ] [ izmit bölgesel incelme ] [ kocaeli cilt bakımı ] [ sakarya cilt bakımı ] [ izmit cilt bakımı ] [ kocaeli güzellik merkezi ] [ sakarya güzellik merkezi ] [ izmit güzellik merkezi ] [ kocaeli lazer epilasyon ] [ izmit lazer epilasyon ] [ sakarya lazer epilasyon ]
Menü