GÜZELLİĞİNİZ, UZMAN EKİBİMİZE EMANET

GÜZELLİĞİNİZ, UZMAN EKİBİMİZE EMANET!

Sağlıklı ve güzel görünümünüz için gönül rahatlığı ile uzaman ekibimizle birlikte hareket edebilir, hem fizyolojik hem psikolojik motivasyonunuzu sağlayabilirsiniz. Cilt bakımı, lazer epilasyonu gibi birçok uygulamamızla İzmit güzellik merkezi olarak Türkiye’nin tek patentli yeri Nouvelle Vie hizmetinizde!

Kocaeli İzmit’te 4; Sakarya’da 2 ve Eskişehir’de ise 1 güzellik merkezimizle ‘güzellik merkezi tavsiye’ denilince akla gelen ilk güzellik merkezi olmanın verdiği mutluluğu sizlerle paylaşıyoruz.

Kocaeli ilimizde lazer epilasyonu noktasında aranan bir güzellik merkezi haline gelen merkezimiz, Sakarya ilimizde de lazer epilasyonunda ön plandadır. Bunun dışında cilt bakımı, striort çatlak bakımı, zayıflama, kalıcı makyaj, kaş leminasyonu, ipek kirpik (kaşmir kirpik), kirpik lifting, protez tırnak, sağlıklı yaşam danışmanlığı (diyetisyenlik) gibi hizmetlerimizle hizmet ağımızın genişliği, hizmet alanımızın kalitesini yansıtır durumdadır.

Memnuniyetiniz Önceliğimiz

Güzler yüzlü ve ilgili ekibimizle sağlıklı ve güzel görünümün adresi haline gelen güzellik merkezimiz, şubeleri ve hizmetleriyle alanında uzmanlığını elde etmiştir.

Her zaman ulaşılabilir olmamız nedeniyle müşterilerimize sağlıklı hizmet vermenin bahtiyarlığını yaşarken, güzellik merkezi tavsiye etme noktasında güvenebileceğiniz ender güzellik merkezlerinden biri olmanın gururunu da yaşamaktayız.   

Uzman ekibimizin tecrübesi ve iş ahlakı, bizi tercih etmeniz için önemli bir nedendir. İş ahlakına sahip olmak, müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışırken müşterilerimizin yararına olmayacak uygulamaların neler olduğunu ve bunlara alternatif uygulamaların hangi müşterimize ne şekilde yarar sağlayacağını net bir şekilde sizlerle paylaşmaktayız. Örneğin, her insanın cilt yapısına paralel olarak yapılacak cilt bakımının şekli, sağlıklı ve güzel bir görünüm için çok önemlidir. Kullanılacak ürün kalitesi ve yapılacak işlemin kendisi, maliyet durumuna göre değil müşterimizin sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşma isteğine cevap verecek şekilde organize edilmektedir. Bu ve bu gibi sebeplerle Kocaeli-İzmit, Sakarya ve Eskişehir’de çalışmalarımızı sürdürüyor ve güzellik merkezleri camiasında hatırı sayılır bir boşluğu doldurarak müşterilerimize hizmetler sağlamanın mutluluğunu her daim yaşıyoruz.

Nouvelle Vie olarak sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olmanız için sizleri güzellik merkezlerimizle ve uzman ekibimizle tanışmaya bekliyor, uygulamalarımızı yerinde takip etmenizi öneriyoruz.

kocaeli güzellik merkezi
izmit güzellik merkezi
sakarya güzellik merkezi
lazer epilasyon
cilt bakımı

[ kocaeli lazer epilasyon] [ sakarya lazer epilasyon ] [ izmit lazer epilasyon ] [ kocaeli güzellik merkezi ] [ sakarya güzellik merkezi ] [ izmit güzellik merkezi ] [ kocaeli cilt bakımı ] [ sakarya cilt bakımı ] [ izmit cilt bakımı ] [ güzellik merkezi tavsiye ]
Menü