GÜZELLİK MERKEZLERİMİZDE KUCAKLAŞACAĞIMIZ GÜNLERİ BEKLİYORUZ!

GÜZELLİK MERKEZLERİMİZDE SİZLERLE KUCAKLAŞACAĞIMIZ GÜNLERİ ÖZLEMLE BEKLİYORUZ!

Covid 19 salgını nedeniyle getirilen kısıtlamalar arasında güzellik merkezleri de yer almakta ve bir süredir Nouvelle Vie Kocaeli Güzellik Merkezi, Nouvelle Vie İzmit güzellik merkezi ve Nouvelle Vie Sakarya Güzellik Merkezi olarak kapalı durumdayız. Fakat bu, güzelliğinizden ve pozitif enerjinizi sağlamak için yapacaklarımızdan vazgeçeceğiz anlamına gelmez! Bu süreçte kendimizi yeniliyor, güncel uygulamaların eğitimlerini alıyor ve bize olan güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Hep söylediğimiz gibi, güzellik güven işidir! Bu güveni boşa çıkarmamak ve güzel görünümünüze katkılar sağlamak en büyük amaçlarımız arasında yer alıyor.

Dünyayı etkisi altına alan pandemi koşullarından kaynaklı pozitif dünya görüşünün her geçen gün azaldığı şu dönemlerde, sizlerle vakit geçirememekten kaynaklı yaşadığımız üzüntüyü de dile getirmek istiyoruz. Birlikte geçirdiğimiz güzel ve verimli zamanların bir an önce geri gelmesi için heyecanla beklediğimizi de ifade etmek istiyoruz.

Sizlerle aramızda, sadece bir müşteri-işletme ilişkisi yok. Sizler bizim için, sağlıklı ve güzel görünümünüzü elde ederek toplum sağlığına pozitif katkılar yapan insanlarsınız ve bu durumun sebeplerinden biri olarak kendimizi görüyor olmamız ise bizim için büyük bir gurur!

Sizlerle sağlıklı ve güzel görünümüz için bir arada bulunurken güçlü iletişim kuruyor olduğumuzu şimdilerde çok daha iyi anlamış bulunuyoruz. Belki de sırf bu yüzden, sizlerin sağlıklı ve güzel görünümü için kendimizi yeniliyor; eğitimler alarak güzellik merkezimize pozitif katkılarda bulunuyor ve sizleri bolca özlediğimizin altını çizmek istiyoruz.

Tavsiye : Saç Simülasyonu Nedir?

Kocaeli Güzellik Merkezi
Sakarya Güzellik Merkezi
İzmit Güzellik Merkezi

[ kocaeli lazer epilasyon ] [ izmit lazer epilasyon ] [ sakarya lazer epilasyon ] [ kocaeli cilt bakımı ] [ sakarya cilt bakımı ] [ izmit cilt bakımı ] [ kocaeli güzellik merkezi ] [ sakarya güzellik merkezi ] [ izmit güzellik merkezi ]
Menü