Paris Işıltısı Nedir?

Işıl ışıl bir cilt her kadının hayalidir. Ancak bazı sebeplerle cilt üzerindeki sağlıklı ve canlı görünüm yerini donuklaşma, mat ve solgun görünüme bırakabiliyor. Kişi, cildinde leke ve deformasyon sorunu yaşamasa dahi istediği sağlıklı ve parlak görünüme ulaşmakta zorlanabilir. Bu amaçla geliştirilen ve günümüzde sayısız kadının favori güzellik uygulamalarından biri olan Paris ışıltısı, sizi istediğiniz görünüme kısa sürede ulaştırıyor. Peki paris ışıltısı nedir? Mat, yorgun, yıpranmış ve ince kırışıklıkların tedavisi için uygulanan bir tür anti aging ürünü olup hücre yenileme tedavisidir. Adeta sihirli bir değnek gibi yüzünüze dokunan bu işlem ile günlük hayatınıza ara vermeden cilt güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Paris Işıltısının İçeriği

Paris ışıltısı yaptıranlar, ulaştığı cilt güzelliği ile dikkat çeker. Bu sebeple son dönemin en çok araştırılan ve merak edilen uygulamalarından biri olan Paris Işıltısı da en uygulama yaptıranlar kadar dikkat çekiyor. Uygulamanın ne olduğu ve nasıl uygulandığının yanı sıra merak edilen bir diğer konu, Paris ışıltısının içeriği olmaktadır. Özel bir karışım olarak cilde sürülen bu anti aging ürün içeriğinde ilk dikkat çeken hyaluronik asittir. Hyaluronik asidin yanı sıra çeşitli vitaminler, mineraller, aminoasitler ve ko-enzimler yer alır. İçeriği oluşturan her bir besin, farklı özellikleri ve işlevleri ile cildin ihtiyaç duyduğu ışıltıyı ve sağlığı cilde kazandırmakla görevlidir.

Paris Işıltısı Nasıl Yapılır?

Başta yüz bölgesi olmak üzere göz altı bölgeleri, dekolte, kol ve boyun bölgelerindeki kusurlar için paris ışıltısından yararlanılabilir. Paris ışıltısı nasıl yapılır? Cilt ihtiyacına uygun olarak hazırlanan içerik, ihtiyaç duyulan bu bölgelere enjeksiyon tekniği ile uygulanarak yapılır. Cerrahi bir işlem olmaması sebebiyle son derece konforludur. Ameliyatsız güzellik uygulamalarından olan paris ışıltısı sonrası ciltte herhangi bir kesi ya da yara izi oluşmaz. Elbette enjeksiyon yöntemi ile uygulanması sebebiyle işlemin acısız ve ağrısız olması için uygulama öncesi bölgeye anestezik krem uygulanır. Cilt uyuştuktan sonra enjekte işlemi gerçekleştirilir. Etkisinin tam anlamıyla fark edilebilmesi için birkaç seans gereklidir.

Paris Işıltısı Ne İşe Yarar?

Adından da anlaşılacağı üzere cilde ışıltı ve parlaklık sunan bu uygulama, sadece canlı ve parlak görünüm sunmakla kalmaz. Uygulama sırasında cilt altına enjekte edilen içeriği ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi ve daha pek çok etkiyi sunan Paris ışıltısı, cilde sağladığı birçok fayda ile bilinmektedir. Paris ışıltısı ne işe yarar? diye soranlar için uygulamanın etkilerini ve faydalarını sizler için sıraladık;

  • İçeriğinde yer alan formül ile cilde ışıltı katarak sağlıklı ve güzel bir görünüm elde edilir.
  • Elastikiyet kaybından oluşan ince kırışıklık oluşumunu minimuma indirir.
  • Yer çekimi ve yaşlanmaya bağlı sarkma oluşumunu azaltır.
  • Yaşlanma belirtisi olan farklı bölgelerde kullanıma uygundur.
  • Cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineral takviyesi sağlanır.

Paris Işıltısı Kimler İçin Uygun?

Hem kadınlar hem de erkeklerin birçoğu, çeşitli cilt problemleri yaşamaktadır. Bu problemleri gidermek amacıyla uygulanan paris ışıltısı her kadın ve erkek için uygundur. Bunun yanı sıra paris ışıltısı güzellik uygulaması;

  • Cilt kuruluğu yaşayanlarda,
  • Cilt sarkması, elastikiyet kaybı ve kırışıklık sorunlarında,
  • Genç ve sağlıklı cilde kavuşmak isteyenlerde,
  • Mat ve solgun bir cilde sahip olanlarda paris ışıltısı kullanılabilir.

Paris Işıltısı Kaç Günde Etki Eder?

Paris ışıltısı başta olmak üzere tüm güzellik uygulamalarında kadınların ilk beklentisi hızlı sonuç almaktır. Bu kapsamda ışıltı uygulaması, kadınların beklentisini karşılamaktadır. İlk seansta dahi gözle görülür ışıltı ve canlılık katmakta olup birkaç seans sonrası istenilen görünüm elde edilir. Paris ışıltısı before after yapıldığında en net farkın görülebilmesi için minimum 3 seansın uygulanmış olması önemlidir. Seans sonrası uygulanan içerik birkaç gün içerisinde ciltte kendini göstererek canlılık katar.

Paris Işıltısı Ne Kadar Kalıcı?

Düzenli cilt bakımı ve cildin ihtiyacına uygun ürün kullanmak, paris ışıltısı uygulaması sonrası kalıcılık süresini etkiler. Cildinize iyi bakarak ışıltılı ve sağlıklı görünümü uzun süre koruyabilirsiniz. Elbette bu süre, çeşitli dış faktörlerle değişmekte olup sahip olunan ışıltı bir süre sonra sönebilir. Ortalama 4 – 6 seans arasında uygulanan ışıltı tedavisi sonrası paris ışıltısı kalıcılığı yaklaşık 1 sene sürmektedir. Paris ışıltısı sonrası dikkat edilmesi gerekenler göz önünde bulundurularak tedavinin kalitesini artırabilirsiniz. Bu kapsamda Kocaeli güzellik merkezi adresimizi ziyaret ederek Paris ışıltısı fiyatları ve uygulama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

Menü