Hydrafacial faydaları nelerdir?

Hydrafacial faydaları nelerdir diye düşünüyorsanız Nouvelle Vie Güzellik Merkezi olarak bu sorunuza cevap oluyoruz. Hydrafacial işlemi hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulamak için bizlere  (262) 322 07 08 veya (544) 653 07 08 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermez. Bu sebeple tamamen ağrısız ve acısız olduğu söylenebilir.. Cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan Hydrafacial yöntemi; daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Hydrafacial yöntemi sayesinde tek bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanabilir. Cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlayan vakumlu başlık, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır.

Hydrafacial birçok avantaja sahip bir yöntemdir. Kızarıklık, şişlik, ödem oluşturmaz. Her yaştan kişiye ve her cilt tipine uygulanabilir. Acı, ağrı ve sızı hissettirmediğinden son derece konforlu bir işlemdir. Cildi tahriş etmez. Derinlemesine temizlik ve bakım sağladığından, uzun süre etkilidir. Cilt elastikiyetini artırır. Uygulama sonrasında cilt, pamuk gibi yumuşak, pürüzsüz ve parlak olur. Cildin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir görünümü beraberinde getirir. Cilt tonunda var olan dengesizliklerin giderilmesinde etkin çözüm sunar. Kızarıklık, şişlik, ödem oluşturmaz. İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Kızarıklık, şişlik, ödem oluşturmaz. Yaklaşık 30 dakika içinde tüm işlemler tamamlanmış olur. Her mevsim uygulanabilir. Uygulama sonrasında kişi, hemen normal hayatına dönebilir. Genişlemiş gözeneklerin daralmasını, akne, siyah nokta ve lekelerin hızla temizlenmesini sağlar.

Aynı zamanda Hydrafacial işlemi, hyaluronik asit, peptit, antioksidan ve nemlendirici solüsyonlar ile cilt hızla nemlendirir ve nem dengesini koruması sağlanır. LED teknolojisi cildi sıkılaştırır, bakterileri yok eder. Akne, yaşlanmaya ve yorgunluğa bağlı kırışıklık ve diğer lekeler için özel serumlar uygulanır. Aşırı yağlanan T bölgesi için dengeleyici serum uygulanır. İnce kırışıklık, siyah nokta ve büyümüş gözenekler için farklı serum tipleri uygulanır.

Hydrafacial faydaları nelerdir? hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Menü