Kaş laminasyonu nasıl yapılır?

Kaş laminasyonu nasıl yapılır diye düşünüyorsanız Nouvelle Vie Güzellik Merkezi olarak bu sorunuza cevap oluyoruz. Kaş laminasyonu ve kaş laminasyonu uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulamak için bizlere  (262) 322 07 08 veya (544) 653 07 08 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Kaş laminasyonu, kaşın formunu değiştirerek yeni bir kaş formu ve hacim kazandırarak efektif bir görünüm sağlar. Bu işlem aşağıya doğru düşük, içten kıvrılan sert dokuda kıl yapısına sahip, kısa oldukça gür ama üste doğru kalkmayan kaş yapıları için kaşı istediğimiz yöne getirerek düzgün bir forma sokmamıza yardımcı olur. Uygulanan botoks bakım ile kaşın yapısındaki tüm bağları bağlar ve kuvvetlendirir. Laminasyon işlemi kaşlarınızın uzun süreli şekillenmesi için uygulanan bir işlemdir. Kaşların asimetrisi, sert tüylerin yanlış yönde büyümesi problemini çözer ve istenen şekli ve rengi almasını sağlar. Laminasyonlu kaşlar ideal bir kaş görünümü vermeyi mümkün kılar. İyileştirir, kaşları güçlendirir ve bunları protein botoks bakımı ile besler.

Tavsiye : Kaş Laminasyonu Nedir?

Öncelikle kaş şampuanı ile kaş makyaj artıklarından temizlenir. Sonrasından primer ile kaş ve deri üzerindeki yağ arındırılır ve kaşlar istenen şekle göre özel yapıştırıcı ile sabitlenir. Kaşlara 2 farklı solüsyon uygulanır, gerekli süre kadar beklenir. Eğer kaş boyama yapılacaksa şekil belirlenir ve kaşlar boyanır. Sonrasında kaş botoks işlemi yapılır. En son olarak kaş alımı ve düzeltme yapılır. Kalıcılığı 6-8 hafta arasındadır. Kaşlarınızı 24 saat boyunca su ile temas ettirmemeniz gerekmektedir.

Kaş Laminasyonu uygulaması,

  • Yanlış kaş alımına bağlı olarak kaş kaybı (halk arasında kaş küsmesi) yaşayanlar
  • Kaş simetrisi bozuk (yani bir kaşı diğerinden daha uzun veya daha ince) olanlar
  • Asıl yönünden zıt yöne doğru uzayan, zor şekil alan, sert yapılı kaşlara sahip olanlar
  • Kısa, olabildiğince gür ama üste doğru kıvrılmayan kaşları olanlar,
  • Aşağıya doğru düşük kaşları olanlar,
  • İçten kıvrılan, sert dokuda kaş  yapısına sahip olanlar

için ideal bir uygulamadır.

Kaş laminasyonu işleminin uygulandığı kaşlar uzun süreli düzgün görünümlerini korur. Kaşlarınız ortalama 6 hafta ile 8 hafta arası kusursuz bir görünüme ulaşır.

Kaş laminasyonu hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Menü