NOUVELLE VİE’DEN DEV ÇEKİLİŞ!

NOUVELLE VİE’DEN DEV ÇEKİLİŞ!

Giderek alanında öncü bir marka haline gelen Nouvelle Vie, son zamanların en heyecanlı, en keyifli ve sizlerin maksimum seviyede faydalanabileceği bir ilke imza atıyor! Sağlıklı ve güzel görünmenizi kendine amaç edinen Nouvelle Vie, şimdiye kadar kaliteli ürün ve hizmetlere kolayca ulaşmanızı sağlayan kampanyalar geliştirmiş, sizleri daima mutlu etmenin yollarını aramıştı. Şimdi de bunlara çok seveceğiniz bir ekleme yapıyor!
Nouvelle Vie ailesi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin dozunu arttırıyor, 100 kişiye hediyeler takdim edeceğimiz dev bir çekiliş organize ediyoruz. Sakarya, Kocaeli, Eskişehir ve İstanbul sakinlerinin katılabileceği çekilişimizle hem sizlerle daha yakından bağ kurma isteğimizi dile getirmiş oluyoruz hem de sizleri güzellik merkezlerimizde ücretsiz bir şekilde ağırlamanın kıvancını yaşamak istiyoruz.
Sağlıklı ve güzel görünümün adresi olan Nouvelle Vie’nin bu dev çekilişine dâhil olmak ise çok basit:
*Öncelikle çekilişimizin gönderisini beğenmenizi istiyoruz.
*Ardından aşağıdaki sayfalarımızı takip etmenizi istiyoruz:
@nouvellevieguzellik
@nouvellevieguzeliksakarya
@nouvellevieguzellikeskisehir
@nouvelleguzellikistanbul

*Ve son olarak gönderimizin altına 1 arkadaşınızı etiketlemenizi istiyoruz. (Ne kadar çok etiket yaparsanız, o kadar çok şansınızın olduğunu da ifade edelim )

Dev çekilişimiz İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Eskişehir’de yaşayan kişiler için geçerlidir ve 15 Ekim 2021 tarihinde sona erecektir.
Sizler de çekilişimizden faydalanarak ürün ve hizmetlerimizi deneyimlemek isterseniz yukarıdaki işlemleri gerçekleştirerek katılım sağlayabilir; bu vesileyle Nouvlle Vie’in tecrübeli, maharetli ve güler yüzlü kadrosunu tanıma fırsatı elde edebilirsiniz.

Hediyelerimiz ise aşağıdaki gibidir:
* 1 kişiye İPHONE 12 mini
* 1 kişiye 10 kişilik havuzlu villa tatili
* 1 kişiye akıllı süpürge
* 1 kişiye kahve makinesi
* 3 kişiye 500 TL
* 3 kişiye CERES ürün bakım seti
* 3 kişiye profesyonel cilt bakımı
* 3 kişiye bölgesel incelme paketi
* 3 kişiye microblading
* 3 kişiye kirpik lifting
* 3 kişiye çatlak bakımı
* 3 kişiye dudak renklendirme
* 3 kişiye dipliner
* 3 kişiye saç bakımı
* 3 kişiye ipek kirpik
* 3 kişiye manikür, pedikür ve kalıcı oje
Veee
*60 kişiye Lazer Epilasyon Paketi!

Hepinize bol şanslar!

Tavsiye : Nouvelle Vie Artık İstanbul’da

İzmit Güzellik Merkezi
Sakarya Güzellik Merkezi
Sakarya Lazer Epilasyon
Kocaeli Cilt Bakımı
Kocaeli Güzellik Merkezi

[ g5 masajı ] [ kocaeli g5 masajı ] [ sakarya g5 masajı] [ izmit g5 masajı] [ kirpik lifting ] [ kocaeli kirpik lifting ] [ sakarya kirpik lifting ] [ izmit kirpik lifting ] [ bölgesel incelme ] [ kocaeli bölgesel incelme ] [ sakarya bölgesel incelme ] [ izmit bölgesel incelme ] [ kocaeli cilt bakımı ] [ sakarya cilt bakımı ] [ izmit cilt bakımı ] [ kocaeli güzellik merkezi ] [ sakarya güzellik merkezi ] [ izmit güzellik merkezi ] [ kocaeli lazer epilasyon ] [ izmit lazer epilasyon ] [ sakarya lazer epilasyon ]
Menü