Striort Çatlak Tedavi Onarımı Nedir?

Striort Çatlak Tedavi onarımı nedir?

Brezilya menşeili yeni nesil tedavi yöntemi olan Striort çatlak tedavisi, uygulanan tek bir seans ile cilt çatlaklarını %80’e kadar azaltabilen bir çatlak tedavisidir. Bu tedavi, günümüz iş hayatı ve genel hayat koşturmacasının etkileri ile birlikte sağlıklı beslenmenin gittikçe göz ardı edilmesiyle ortaya çıkan çatlaklardan kurtulmanın en etkili yollarından biridir.

Striort Çatlak Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Striort çatlak tedavisi, 1 ila 3 seans arası uygulanır. Kişilerin cilt yapısı ve çatlakların boyutları, bu seansların sıklaşması veya seyrelmesinde etkindir.

Striort çatlak tedavisi ne kadar etkilidir?

Seanslara düzenli gelinmesi sonucunda %70 – %80 oranına kadar cilt çatlaklarında azalma görülür. Bu oran, günümüz koşullarında çok ciddi bir oranı oluşturmaktadır. Striort çatlak tedavisinden sonra uzmanların tavsiyelerine uygun bir yaşam sürdüren kişilerde çatlak oluşumunun önlendiği gözlemlenmiş ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Striort Çatlak tedavisi kimlere uygulanmaz?

Gebelik ve emzirme dönemlerinde olan kadınların raaactone ve benzeri ilaçların kullanım döneminde çatlak tedavisi uygulanması tavsiye edilmez.

İzmit Güzellik Merkezi
Sakarya Güzellik Merkezi
Sakarya Lazer Epilasyon
Kocaeli Cilt Bakımı
Kocaeli Lazer Epilasyon

[ striort çatlak bakımı ] [ striort çatlak onarımı ] [ sakarya striort çatlak bakımı [ izmit striort çatlak bakımı ] [ g5 masajı ] [ kocaeli g5 masajı ] [ sakarya g5 masajı] [ izmit g5 masajı] [ kirpik lifting ] [ kocaeli kirpik lifting ] [ sakarya kirpik lifting ] [ izmit kirpik lifting ] [ bölgesel incelme ] [ kocaeli bölgesel incelme ] [ sakarya bölgesel incelme ] [ izmit bölgesel incelme ] [ kocaeli cilt bakımı ] [ sakarya cilt bakımı ] [ izmit cilt bakımı ] [ kocaeli güzellik merkezi ] [ sakarya güzellik merkezi ] [ izmit güzellik merkezi ] [ kocaeli lazer epilasyon ] [ izmit lazer epilasyon ] [ sakarya lazer epilasyon ]
Menü